Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mush1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. Ładny egzemplarz. Ładna i cała luma na wskazówkach. I tak trochę z innej beczki - w tych Cosmicach z indeksami 3d, wszystkie one są przekoszone (te indeksy)?
 2. Mush1

  Liczymy żółwie

  Kierunki wyznaczone - będę szukał wg waszych wskazówek Dziękuję serdecznie!
 3. Mush1

  Liczymy żółwie

  Panowie, Obris i Borealis - jak w porównaniu do oryginału sprawiają się klamerki? Wydają się być dosyć ostre? arturzbsk - fajne zdjęcia, ta skórka nie wiem jak by zniosła kąpiele...
 4. Mush1

  Liczymy żółwie

  Tak, zawsze płukałem. A pęknięcia pojawiły się teraz... Właśnie rzadko kiedy ktoś się skarżył na jakość paska (i zegarka w ogóle). Przygodę kładę na karb tego, że sprzedawca sprzedał mi leżaka wystawowego. Choć twierdził, że "brand new"... 300 za pasek (do Seiko) to nie tak mało - stosunek ceny paska do ceny zegarka z paskiem Seiko ma lepszy niż Omega 😄 Nato przemyślę, a jakieś inne opcje gumowe wchodzą w grę? Przyznam się, że temat takich pasków to dla mnie terra incognita A, dzięki Noodles za zainteresowanie tematem Na Ebayu widziałem i po 22$ - tylko czerwone...
 5. Mush1

  Liczymy żółwie

  Cześć wszystkim, posiadam Żółwia "Save the Ocean" troszkę dłużej niż rok. Rok i miesiąc dokładnie. Zegar bardzo mi pasuje, niestety zauważyłem ostatnio, że pęka oryginalna guma. I pojawiła mi się myśl czy aby to pewien standard w Seiko? Z lektury warunków gwarancyjnych wynika, że Zibi tego elementu nie obejmuje gwarancją. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Jeśli zaś nie ma sensu bić piany to co w zamian? Na pewno nie bransoleta - zegarek pływa ze mną. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 6. Panie, Panowie, kolega chce zmienić zegarek. Ma to być EDC - automat zarówno w stylu casual jak i do koszuli. Pasek, bransoleta - nie ma różnicy. Rozmiar min. 40 mm, stal (w tym pozłacana). Tarcza niebieska lub ciemna, cyfry arabskie; z komplikacji kalendarz. Szuka wśród nowych jak i vintage. Zdaje sobie sprawę, że wśród starszych zegarków trudniej będzie mu znaleźć preferowany rozmiar. Z tych które przejrzał podoba mu się Alpina AL-525G4S4, generalnie Tag Heuer Ze starszych Cosmici Omegi (ale te nie spełniają kryterium podstawowego). Z marek najchętniej Omega, Zenith - i każdy inny szwajcarski. Budżet: 5k (jeśli będzie coś co się spodoba nieco drożej to w grę oczywiście wchodzi dopłata). Nie dopisałem waluty: PLN Z góry dziękuję za propozycje.
 7. Akurat na Dropie Glycine bywają regularnie - trzeba obserwować. Ewentualnie zarejestrować się i spróbować "poprosić" o ponowną sprzedaż danego modelu.
 8. Oby te tajemnicze wersje kolorystyczne były "żywsze" nieco bardziej niż czerń i brąz
 9. Mi najbardziej podoba się 2. Dla mnie diver to zegarek na lato. Jak ma być klasycznie to zakładam Omegę. Dobrze by mi się ten żółtek uzupełniał z niebieskim Żółwiem. Kilka pytań: 1- jaka cena - ta kwestia mi umknęła. 2- gdzie obiecana fotka nocna? 3- czy to będzie limitka - w sensie numer na bity na deklu? Pamiętam, że wydawało mi się tak przy Arctowskim a potem... 4- oryginalnie bransoleta. Czy planujesz jakieś gumy? 5- kwestia techniczna dostawy. Jeśli będzie takie same pudełko jak z Arctowskim to lepiej trzeba je zabezpieczać Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.