Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KrzychuS

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

About KrzychuS

 • Birthday 04/17/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

726 profile views
 1. Polecam. Ja się nie zawiodłem mimo, że film nie ma dobrych ocen. Marco D'Amore świetny. A zakończenie ... A może po prostu wciąż pozostaję pod wrażeniem Gomorry.
 2. Bardzo ciekawa dyskusja na temat przydatności (lub nieprzydatności) noszenia maseczek. :) Zwolennicy teorii o przydatności niech się lepiej zreflektują i zaprzestaną celowego działania na szkodę polskiej służby zdrowia. Jeszcze kogoś przekonacie i szpitale zamiast po 5 maseczek dostaną po 3. :) Nic dziwnego, że Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zakaz wypowiadania się lokalnym inspektorom sanitarnym.
 3. Ale w którym miejscu ten cytat odpowiada na pytanie czy była to decyzja polityczna czy biznesowa? Zapytam inaczej - czy business case powstał przed podjęciem decyzji (bo to że taki dokument istnieje akurat wiem) czy też już po? A tak przy okazji - akurat ja się bardzo cieszę, że Orlen jest obecny w F1. Chciałbym tylko, aby to była racjonalnie uzasadniona decyzja biznesowa a nie telefon z KPRM.
 4. No i nadal nie wiem czy to była decyzja biznesowa czy polityczna. I nadal nie wiem co zysk Orlenu, fakt ze ponosi inne wydatki tego typu, czy też wysokość kwoty ma wspólnego z Legią, zgodnym z prawem dofinansowaniem Akademii Legii, czy też tym, że ŁKS nie ma takiego dofinansowania. Ale prawdę mówiąc nie oczekiwałem wyjaśnienia moich wątpliwości. Skończymy tę wymianę zdań. To nawet nie jest kwestia różnych klubów, którym kibicujemy tylko trochę innych spraw.
 5. To jest odpowiedź na moje pytanie? Jeżeli nie zrozumiałeś, to napisze jeszcze raz - jeżeli decyzja była podjęta zgodnie z procedurami, był prawidłowo przygotowany business case i został on zaakceptowany zgodnie z limitami, tak jak wszystkie inne deale sponsoringowe i nie przyszedł nakaz z KPRM, dla mnie jest OK! Było tak?
 6. Ale ja nie krytykuje finansowania F1 przez Orlen ... pod warunkiem, że była to przemyślana decyzja biznesowa podjęta zgodnie z ładem korporacyjnym. Było tak?
 7. Ale o co Ci chodzi? Teraz rządzą Twoi i to Twoi decydowali. A powszechnie wiadomo, że oni nie biorą. Więc skoro dali, to widocznie ta kasa się Legii należała. :) Jeżeli nie powinno tak być, można było zmienić prawo. Albo Twój klub też mógł wystąpić o dofinansowanie. Nie wystąpił? Jaka szkoda ...
 8. Tylko, ze najgorsza druzyna swiata wciaz jest w grze w pucharach, czego nie mozna powiedziec o Piascie, Cracovii i Lechii ... tutaj miały miejsce wspaniale mecze. :)
 9. A mógłbyś takze skomentować dotowanie klubów przez lokalne samorządy?O regularnych transferach do pewnych organizacji z Torunia nie wspomnę bo to oczywiście uzasadnione.
 10. Cos nie pykło Sedlarowi. 2 sprokurowane karne... i d.pa... Jego radość po obronionym przez Szmatułę karnym jest nieopisana. :) Tylko chyba nie wtajemniczyl w swoje plany reszty drużyny. :) https://twitter.com/i/status/1127661371729031168 A poważnie - Piast zasłużył na to mistrzostwo. Na wiosnę grają, zdecydowanie najlepiej. Gdzieś widziałem tabele i na wiosnę zdobyli 12 czy 14 pkt więcej niż druga drużyna. I większość tych zwycięstw nie była przypadkowa.
 11. Skoro mecze Legii są drukowane, to są bardzo łatwe do obstawiania. Jak widać znasz się na tym, graj, zarabiaj. Albo nie graj i nie zarabiaj. Ale nie obrażaj. Fortuna w Legii Ci przeszkadza? A STS w Lechu już nie? Spójrz na poniższą mapkę. Może warto nie tylko myśleć samodzielnie ale także całościowo? Czy może jednak obraz całości nie pasuje do tezy? Jesteś tak samo odważny w swoich poglądach w realu, czy to tylko internecie?
 12. Nie, nie wiem komu kibicujesz. Poproszę nazwę klubu a nie jakieś pozdrowienia dla wszystkich, którzy grają fair play. Do tej pory jedyne co widzę, to kompleks Legii. A po tym co teraz napisałeś, to nawet nie kompleks tylko uraz z powodu przegranej kiedyś kasy. Jeżeli masz takie reakcje, to sugeruje zająć się czymś innym. A to, że przegrałeś nie upoważnia Cię do obrazania kibiców Legii, Lecha, Lechii... możesz sobie wstawić dowolny klub. Poprawiasz sobie samopoczucie wierząc, że Twoje teorie spiskowe są prawdziwe. OK! Ale nie obrażaj innych. Z mojej strony koniec tematu.
 13. To jeszcze raz - której drużynie kibicujesz? Odpowiesz? Czy udajesz, że nie ma pytania? Czy moze boisz się, że zaraz znajdzie się kilka przykładów "patologicznego drukowania" na korzyść Twojej drużyny? Czy też Twoim jedynym mottem życiowym jest antyLegia?
 14. @Matti Ale tutaj jest jeden, który nie widział. Widzi tylko patologiczne drukowanie dla Legii. Poziom jego wypowiedzi to osobna sprawa. U niego nie widzisz kompleksów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.