Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zGredz_i_NY

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

595 Mistrz

Recent Profile Visitors

249 profile views
 1. W sumie podobne auta - oba mają napęd 4x4 🤔
 2. Wg mnie tak. Przynajmniej na plugina, którego można podładować i te 50 km dookoła komina dziennie zrobić. Compassa takiego robią - to jest jedny teraz Jeep Compass z napędem 4x4. Jeszcze jak ktoś ma garaż to można by się na codzienne dojazdy chociaż trochę od ruskiej ropy uniezależnić.
 3. Kluczem są pewnie piktogramy na skrzydłach 🧐
 4. Tak dla porównania z guzikiem mojej marynarki. Wpinka jest super, dzięki 🙂
 5. A można zdjęcie tego czarnego bardziej od czoła? Bo w sumie słabo widać?
 6. Front wyczerniony, czy zagłębienie z grawerem loga Klubu ?
 7. Na deklu "ORIGINAL atiantic"🤣
 8. Ten Nomos ze zdjęcia ma średnicę 38,5, wysokość 8,5mm. https://nomos-glashuette.com/en/store/watches/club?o=12#/en/club/club-campus-38-735
 9. Albo coś takiego: https://allegro.pl/oferta/wodoodporny-pasek-morellato-golf-aqua-control-22mm-7284215389, jest czarny i jest brązowy i take bardziej "surowe"
 10. Mam do Duro ten fabryczny silikon i na nim noszę , próbowałem też na NATO. Ale stronę wcześniej kolega pokazał na pasku skórzanym i świetnie to wygląda. Jeszcze jakby to była skóra wodoodporna to sztos. A w ogóle zegarek rewelacyjny jak za tą kasę. I jeszcze mnie osłabia to idealne trafianie w indeksy 🙂
 11. Tu jest jeszcze jeden filmik. Na pewno nie jest to zegarek do codziennego noszenia. Jest jeszcze wersja tytanowa w kolorze mosiężnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.