Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zGredz_i_NY

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

325 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

93 profile views
 1. Ale ta inspira muzealnym Patkiem z 1936 roku też jest super. Przy okazji zauważyłem że mój Iron Annie jest dość podobny do aktualnego modelu Patka 5520P.
 2. Faktem jest , że jeden z naszych Karasi doleciał w 1939 nad podwrocławską Oławę ( Ohlau ) i zrzucił bomby na jakiś niemiecki zakład.
 3. Teraz widzę, że w Twoim Chrono Prawa subtarczka, to czas 24-godzinny. Ciekawe, niby podobne, a jednak trochę inne zegarki.
 4. Nawet nie wiedziałem, że jest różnica w mechanizmie.U mnie w S14 tyko 60 min.
 5. Na tą stagnację machanizmu jest sposób. Wystarczy nacisnąć górny przycisk i już się zaczyna dużo dziać. Przez godzinkę można podziwiać sekundnik chronografu, jak płynie jak w mechaniku prawie. Często tak robię 🙂
 6. U mnie na oknie na 5610 czasem jest L3, innego dnia L1. Mainflingen nadaje na falach długich a wg wiki "średnie wahania roczne natężenia pola w danym punkcie mogą wynosić 20-50%. Największe natężenie występuje latem w dzień, a zimą w nocy".
 7. Sprawdziłem. Komputer +0,3s, android w tel.+1,6s. G-shock tak samo jak Time.is 🙂
 8. Po synchro z Mainflingen ( Anthorn ? )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.