Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Po Bieda

Użytkownik
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

236 profile views
 1. Czy ktoś dysponuje tarczą i wskazówkami do Sławy pancernika?
 2. https://allegro.pl/oferta/dwa-radzieckie-zegarki-10930297879 Tu nie wiem, jak podejść: dla @Enkil może to być coś ciekawego ze względu na tarczę z Gorbaczowem. W środku ZIM, koperta nie wiem, od czego.
 3. I cisza. A taka ciekawa dyskusja była. Tylko, pomimo niewątpliwego jej wysokiego poziomu i szerokiej wiedzy wypowiadających się, przy całej ich chęci dowiedzenia racji, nie dała ona odpowiedzi na podstawowe pytanie, które legło u źródeł tejże dyskusji: "Jak uszczelnić Zarię?"
 4. Przepraszam za opóźnienie, ale rzadko obecnie bywam na forum. A próbowałeś rozbierać bęben? Bo może sprężyna nie jest złamana, tylko zaczep wyczepiony. Przypuszczalnie znalazłbym jakiś dezel z dobrym bębnem, ale to może trochę potrwać, mam teraz zupełnie inne rzeczy na głowie.
 5. "Koperta okrągła, chromowana jak zderzak Forda Mustanga Steve McQueen'a, praktycznie jak nowa." No miszcz markietingu To był Prim, ciekawe, czy tarcza umyta celowo dla wykonania nadruku, czy jak już się przypadkiem zmyła, to wolne miejsce zapełniono według uznania. Ale jak dla mnie, to wygląda całkiem nieźle.
 6. Sprzedający na Alle użytkownik Verbiq. Ma śmieci, ale raz na jakiś czas trafia się coś, co można bez napinki kupić dla siebie czy znajomego do codziennego ciorania, a nie ze względu na ogólnie pojęte piękno. Po czym fant przychodzi niekompletny, bez dekla, wbrew opisom i zdjęciom aukcji. Zapakowany tak, że nie ma mowy o przeoczeniu, po pierwszej wymianie zdań sprzedawca pali głupa i urywa kontakt. Oszust, jednym słowem. Nie warto, nawet za mały piniądz, robić sobie kłopotów. https://allegro.pl/uzytkownik/VerbiQ?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-uni-1-5-0616
 7. Ehem....czy pojawia się tu niejaki Bartosz Zawistowski, sprzedający na Alle pod nickiem VerbiQ? Wiem, offtop, ale gdzie zapytać, jak nie tutaj....
 8. O to to, drugi z prawej, z pokrętła mam tylko środek, bez szerszej obwódki....
 9. W moim ktoś przerabiał naciąg, brak mu oryginalnego pokrętła, co wieczór używam śrubokręta. Mam co prawda dawcę, ale nie mogę tego w prosty sposób przełożyć, bo ktoś przegwintował trzpień pod mniejsze pokrętło. Będę musiał głębiej pochylić się nad nim, ale warto: w poprzednich dobach pokazał kolejno + 9 s/d, + 12 s/d, + 4 s/d. No i wiele bym dał żeby się dowiedzieć, jak jednym pokrętłem nakręca się chód i bicie. Nie mogę się dopatrzeć, jak to się robi. Ktoś podpowie? Jankazas, czy obie wersje (z małą sekundą i bez) miały tyle samo kamieni? Gdzieś spotkałem wzmiankę, że było 22 i 23 kamienie, ale nie wiem, czy to prawda.
 10. Wrzuciłem w nowych nabytkach. W sumie nie bardzo jest co pokazywać, malutki budzik, z zewnątrz normalny, tyle że z subsekundą.
 11. Jak dorobię pasek, będe nosił na ręce Tak z biegu przyniesiony z targu, bez krzty oliwy, regulacji i starania, robi +11 sekund na dobę. Klękacie, narody. Do lekkiego dopracowania, bo ktoś majstrował przy naciągu. Myślę, że to było dobrze wydane 5 zł.
 12. Pytałem już w wątku "budzikowym", ale spróbuję i tu - czy koledzy dysponują jakimiś materiałami dotyczącymi budzika Zaria z małą sekundą, przypuszczalnie 23 kamienie?
 13. Jakież było moje zdziwienie, gdy - dojeżdżając na nocleg w okolice Egeru - zebrałem do kupy moją znajomość obcej mowy i zadzwoniłem do gospodarza. Zacząłem dukać, a ten do mnie normalnie, po polsku, dość zrozumiale. I przez cały pobyt, na każdym kroku, dogadywałem się po polsku, dwie sytuacje wymagały angielskiego. Nie zdziwiłbym się zupełnie, gdyby do zakupu zegarka suahili nie było potrzebne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.