Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Po Bieda

Użytkownik
 • Content Count

  825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

186 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Od jakiego kompletu jest ten pierun? Która to fabryka?
 2. Może ktoś dysponuje bransoletą do takiej koperty?
 3. Prawdę mówiąc, ja też potrzebuję wałka do Rakiety "szajby"/"czeburaszki". Koperta jest dość duża i każdy wałek, który przekładam, jest za krótki. Trzeba byłoby chyba skracać go, nagwintować ponownie i dokładać przedłużkę.
 4. No dobra, a Pabiedzina "BIAŁY KRUK" z linku Oszołoma poszła mu za prawie cztery stówy przy 11 licytujących. Nie wierzę. Po prostu nie wierzę.
 5. W tej Genevie jest taki syf......i oczywiście opisany, że po serwisie....aż mnie korci, żeby licytować, dać zaporową ofertę i później nie zapłacić. Chamsko, ale właściwie nic mi za to nie grozi.
 6. No ale jak BIAŁY KRUK i to nieodnawiany....to musi kosztować.... Ale ta Geneva to mistrzostwo. Tak jawnie w *uja tnie, że mi się nóż otwiera w kieszeni.
 7. Ten sam sprzedawca w innej aukcji: https://allegro.pl/oferta/garniturowy-zil-sub-second-lata-60-te-ideal-10808327607 ZIM z gładkim werkiem z powycieraną kopertą sprzedawany jako ZIŁ z lat 60 - tych (no to nim chyba jeszcze jeździć można....czy to się rejestruje jako zabytek i dają żółte blachy?). Cytuję, pisownia oryginalna: " Koperta w niemalże idealnym zachowana jak na przedstawionym zdjęciach". Jedyne dwie stówy. Darmo!
 8. Odpisał mi, że tarcza stara i oryginalna, i taka ma być. O wskazówkach na razie milczy
 9. Nie wiem, czy okazja, ale części do ACzS były tutaj poszukiwane. https://allegrolokalnie.pl/oferta/czesc-do-zegarkow-aczs-rosyjskich-os-balansowa
 10. No tekst zawalisty, reklama dźwignią handlu. Nie wiem, czy tarcza warszawska. Podejrzanie nowa, ale luma gdzieś tam obleziona.
 11. https://allegro.pl/oferta/kolekcjonerski-start-z-1958-roku-rarytas-13375287346 Czy ze mną jest coś nie tak, czy z tymi licytującymi? Start "po serwisie zegarmistrzowskim" z brudem pod szkłem, sprzedający wyraźnie pisze, że wskazówki oryginalne - a nie są. 6 dni do końca, licytuje to w tej chwili 10 osób i cena rośnie. Z ciekawości będę obserwował, za ile się sprzeda.
 12. A szkoda. Nie było balansu, więc poskładałem z dwóch, umyłem, nasmarowałem i dał się ustawić do 5 s/d.
 13. A do gazomierza idzie inna niż do zwykłej Ruhli?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.