Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rurov

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. Przy piątku stary, trochę zmęczony „życiem” Kirowski
 2. To jest rodzaj "siedziska". Pani daje "drugie życie" zegarom i zegarkom. Wykonuje biżuterię ze starych mechanizmów, części. Chętnie przyjmie "damki" i małe części.
 3. U mnie podobny, starte napisy na tarczy, czy to Poljot czy Błonie? Mimo to cieszy.
 4. Nie wiedziałem, że są Ljuksy damki i ten sam mechanizm co w męskich. Wiem teraz gdzie szukać mechanizmu. Dzięki
 5. A u mnie Łucz na nowym pasku - perlon Eulit Panama.
 6. Kupiłem kiedyś spodnie w sklepie internetowym. Nie trafiłem z rozmiarem więc zrobiłem zwrot. Wrzuciłem do paczkomatu bez etykiety. W domu doczytałem, że należało napisać na paczce numer przesyłki wygenerowany przez system. Co robić? Wysłałem na adres kontaktowy inpostu e-mail, w którym opisałem całą sytuację, co i jak, nr przesyłki, skąd nadana. Jakaś pani Ewa poinformowała mnie, że zajmie się sprawą i prześle na e-mail informację dotyczącą sprawy. Po odebraniu paczki przez pracownika inpostu, dostałem info, że naklejono etykietę oraz link do śledzenia przesyłki. Złe doświadczenia mam natomiast z pocztą polską. Zagubiona paczka, czekanie miesiąc (bo tyle poczta może dostarczać paczkę), reklamacja, oczekiwanie na decyzję. Całe szczęście uznano reklamację i dostałem zwrot pieniędzy. Trwało to prawie trzy miesiące.
 7. Mam bezel i sprężynkę. Zdjęcia na priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.