Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

rurov

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

639 Mistrz

Recent Profile Visitors

660 profile views
 1. Znalazłem w jednej hurtownii, ale czekam bo znajomy ma jeszcze poszukać. Tak właśnie jest.
 2. Dzięki za rady, silnik działa. Zostawię tak jak sugerujesz. Może kiedyś zdecyduje się na pomalowanie całości, bo są miejscowe ubytki farby, wtedy to ruszę. Nie pomyślałem o specach od wgnieceń. Dopytam.
 3. Szanowni Koledzy, zakupiłem czyszczarka elma. Podczas transportu uszkodzli mi obudowę silnika i potłukli słoik. Mam taki pytanie. Jak to wyprostować żeby nie uszkodzicorginal ej farby. Co proponujecie? Ma może ktoś słój do sprzedania?
 4. Znowu w akcji. Tak powinna wyglądać współpraca na forum. Zapytanie i odzew. Elob500 Dziękuję.
 5. OK dzięki za informację. Zapytałem bo widziałem że ktoś na forum taka naprawę zrobił.
 6. Szanowni Koledzy mam uszkodzoną sprężynkę (zaznaczyłem na zdjeciu). Posiadam ułamany fragment. Czy można to jakoś zlutować? Wiem ze ciężko ją dostać. Może ktoś ma? Z góry dziękuję
 7. Zakupiony w niedzielę, wczoraj dotarł. Szybka wymiana szkiełka na oryginalne i dzisiaj od rana na pasku. Tarcza wyglądała na czarną, jest ciemno zielona. Trochę serducho niedomaga, ale to mały problem.
 8. Po przeciwnej stronie też jest wąskie ucho i czym to wytłumaczyć. Wrzucam zdjęcie z instagrama, na którym jest mała koperta tytanowa.
 9. Różnica jest w średnicy. Dobrze to widać przy koronce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.