Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rurov

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

201 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. 55G w bardzo ładnym stanie i w oryginale https://allegrolokalnie.pl/oferta/poljot-55g-automatic-23-jewels Kupiłem. Zegarek przyszedł z uszkodzonym szkiełkiem.Na zdjęciach nie było widać pęknięcia. Szkiełko nadaje się do wymiany. Zareklamowałem. Dostałem zwrot pieniędzy. Przed wysyłka otworzyłem zegarek. Brak wahnika, ułamany trzpień. Chętnie kupiłbym go po obniżonej cenie bo tarcza i wskazówki idealne, mimo że koperta do polerki, o czym poinformowałem sprzedawcę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, trochę szkoda. Zegarek został ponownie wystawiony z tą samą ceną, ale dołączona została informacja o szkiełku.
 2. Potrzebuje pomocy w ustawieniu zegarka Elektronika.
 3. Nawiązując do Dnia Ojca, moja nowa szklanka.
 4. Witam szanownych kolegów, poszukuję zdjęć z serwisu Rodiny, jak powinien być prawidłowo zmontowany moduł automatu.
 5. Ile można czekać na wysyłkę? Bez kilku dni będzie prawie 13 miesięcy.
 6. Długo zastanawiałem się nad napisaniem tego postu. Zaliczyłem innego rodzaju wtopę, oóż zostałem oszukany przez forumowego "kolegę", który oficjalnie pożegnał się z forum w ubiegłym roku. Wystawiał na nieistniejącym już bazarku części. Były to koperty do poljot-ów i inne części w pudełku. Dogadałem się co do ceny, przesłał konto, zrobiłem przelew na 200zł. I tak czekam ... ponad rok. Wysyłałem sms-y, dzwoniłem, cisza. Raz odezwał się po którymś telefonie, zapewniał że wysyła już paczkę. Nawet pomoc prawdziwych kolegów z forum nie pomogła. Kwota za mała żeby zgłosić na policję oszustwo. Może sprzedał, zgubił części. OK to piszę i oddaję kasę. Nie rozumiem takiego zachowania, tym bardziej że jest to znana w pewnych kręgach osoba, tu niegdyś ciesząca się autorytetem. I na koniec nie chce przewoływać nazwiska, ale bywalce znają nick Krokodyl Tik-Tak.
 7. Nie wiem, bo nie mam, cały czas szukam w takim stanie. Piękna ta aTwoja sekonda.
 8. Wymień tylko koronkę, a luma świeci?
 9. A nie są to wskazówki od wołny. Mam takie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.