Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rurov

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

264 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. towar deficytowy, wskazówki pasują do wielu modeli kirowskich.
 2. Nabyłem go kiedyś w drodze zamiany. Szukam do niego lepszej tarczy i sekundnika. Wskazówkę minutową już mam. Serducho po serwisie na dokładnym chodzie. Mimo wszystko cieszy i budzi zainteresowanie.
 3. Niestety nie, wtedy nie interesowałem się zegarkami, gdzieś zaginęła z innymi zepsutymi zegarkami. Dawniej nie wyrzucało się zepsutych rzeczy, lądowały gdzieś w pudełko i np. do pawlacza.
 4. W tamtym okresie będąc na wakacjach u dziadków często jeździłem po chleb do piekarni do pobliskiej miejscowości. Był tam popularnie nazywany "sklep żelazny", gdzie można było nabyć gwoździe, łopaty, rowery, wsk-i, sprzęt rtv, zegarki, chemię i inne. Często zahaczałem o niego. Tam też kupiłem za zarobione pieniądze, moją pierwszą pobiedę.
 5. Chciałbym mieć znajomego takiego tokarza zegarmistrza, moi w okolicach są leciwi i nie zajmują się już takimi sprawami.
 6. Element z uszkodzonym gwintem to tubus. Od czasu do czasu pojawia się na znanym portalu. Jest on wciśnięty w kopertę. Usuwa się go np. kombinerkami. Wbicie nie jest trudne. Koszt ok 25 zł. Jeśli jest uszkodzona koronka, są na innym znanym portalu.
 7. Aktualnie nie ma nic, była warszawska. Zainteresował mnie rocznik, kupiłem w ciemno.
 8. Balans czeka na zrobienie, ten jest chwilowo. Najważniejsze, że działa.
 9. Kupię tarczę i wskazówki do pobiedy szturmańskiej.
 10. Taki składaczek się trafił. Cieszy bo serducho na 22 kamieniach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.