Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Lynx27

Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1876 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Podlaskie

Recent Profile Visitors

790 profile views
 1. Przepraszam, bo użyłem skrótu myślowego. Mając na myśli rakieta, chciałem powiedzieć, że auto ultraszybkie z doskonałym prowadzeniem, zużywa prąd niewspółmiernie szybko do zużycia benzyny. Jestem zdecydowanym wrogiem pirackiej jazdy po drogach publicznych, więc w pewnym sensie zgadzam się z argumentem "Panie gdzie Pan to wykorzystasz". No ale utrata prądu zimą, przy wyższych stałych prędkościach, przy zabawie na torze. To są dalej dla mnie po prostu argumenty, które dziś mnie przekonują ku spalinowym autom. Choć nie ukrywam, byłem o krok od kupna Tesli model 3 jako auta 'na codzień'. Zobaczymy co czas przyniesie, a M5 touring to będzie na 100% hit ..
 2. Elektryki to fajna rzecz, ale moim bardzo skromnym zdaniem - nie w rakietach. No i chyba jeszcze nie czuję, abym mentalnie czy infrastrukturalnie był gotowy na elektryka. Kolejna sprawa to deprecjacja wartości, chyba mnie na to nie stać. Takiego wspomnianego wyżej RS6 bez Performance, można już 2latka kupić za 55-60% ceny katalogowej. Dużo i mocno już nie poleci jak się nie robi kosmicznych przebiegów.
 3. Jest to jedna z opcji, ja jednak lubię auta około 2-letnie. Taki mój pragmatyzm z autami i ich ceną. RS6P wyszło chyba właśnie w 2022, ale najwięcej ich jest z 2023r.
 4. A za mną ostatnio jakieś kombi z jajem chodzi ...
 5. Tak, zegarek podobno należał do lekarza z Sycylii, także poniekąd wrócił do macierzy . Delikatnie mówiąc, nie jestem ekspertem w tematach odsprzedaży. U mnie jest albo labilnie, że coś kupię i szybko sprzedam, albo miłość po grób jak z Batmanem. Jednak z tą możliwością zmiany dni tygodnia to miłe zaskoczenie, może nawet warte uwagi. Dziękuję Ci za tę informację. Z drugiej strony, patrząc na włoskie dni tygodnia ma się poczucie, że ten zegarek posiada swoją historię, lub modnie nazywaną „duszę „ . Daje to sporo uroku, bo sznyt Włochów właśnie taki jest, lekko zawadiacki, z klasą, bez skrępowania o metale szlachetne. Cud miód i malina . Ty Waldku miałeś bodajże DD z koniakową tarczą na fabrycznym pasku? Chyba widziałem filmik Filipa, robi piorunujące wrażenie.
 6. Dziękuję serdecznie , coś tam puszka Pandory jeszcze ma, ale to w odpowiednim czasie .. Dzięki Mariusz 🙌 chodziło za mną coś wyraźnie w metalu szlachetnym..
 7. Dziękuję Panowie, tak jak kolega Waldek napisał. Trochę w PL jednak auto = bogol. Jak już zegarek to pewnie podróba. Imho wolałbym, aby się to zmieniało i mam wrażenie że tak jest, wiele osób zaczyna doceniać zegarki, albo zaczynam się obracać wśród fanów :). Niemniej, w Barcelonie czy Paryżu nocą, tego zegarka bym nie założył. W Polsce czuję się 100% bezpieczny i jest mi z tym bardzo dobrze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.