Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

streszo88

Użytkownik
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Początkujący
 1. @ASTRAL tego jest więcej
 2. Rzeczywiście może być trochę mały, ale jak mówiłem przymierzałem wersję midsize bez ceramiki i nie wyglądało to źle na moim nadgarstku. Jednak odpuszczam ten model z innej przyczyny-indeks godziny 7 wygląda jak „diamencik” co ewidentnie wskazuje, że to model raczej damski. Dopiero teraz to zauważyłem. Tylko w tej limitce to występuje. Swoją drogą co to za limitka, ktorej wyprodukowano aż 11007 modeli(41mm) i 3007 modeli (36.25mm). Raczej to jest edycja specjalna niż limitacja.
 3. Po pierwszym zdjęciu myślałem, że to datejust albo prezydencki day-date, a tutaj Bulova udająca Rolexa... Emotikona adekwatna, chociaż foty dobre.
 4. Witam, Co sądzicie o tej Omedze z linku poniżej? Warta jest swojej ceny jeśli udałoby się obniżyć na 11k? Dlaczego w zestawie jest drewniane pudełko? Z tego co zobaczyłem w internecie box powinien być inny w limitce. Odnośnie rozmiaru to lubię małe zegarki, mierzyłem starszą wersję midsize bez ceramiki i leżała elegancko(nadgarstek około 16cm). https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-diver-300m-bond-007-limited-7845579251
 5. Też zmierzyłem odchyłki w swoim modelu i mieszczą się w przedziale od 6s do 10s na +. Rewelacja to nie jest, ale tragedii też nie ma
 6. Który to kolega z forum jeśli to nie tajemnica? Zapytamy o opinię na temat jakości i wykonania. W końcu nie tak często zdarza się, że ktoś posiadał zegarki Orisa i Christophera Warda.
 7. Jaką "pianką"? To jest szybka 4 stopniowa regulacja, która pozwala przedłużyć lub skrócić bransoletę o długość jednego ogniwa bez przyrządów. Przesuwasz zapadkę na dół i wsuwasz lub wysuwasz bransoletę. W Tridencie nie ma "diver extension" tylko sama mikro regulacja. Według mnie to jest o wiele lepsze niż zwykłe zapinanie takie jak w Aquisie. Od 7:05 widać. Zresztą pytasz się mnie o takie rzeczy, a podobno miałeś w rękach zegarki CHW. To jak to jest??
 8. Pewnie masz rację. Z tego co widziałem jednak z dostępnych recenzji i zdjęć w internecie to cały szczotkowany Aquis z matowym bezelem i tarczą dużo traci wizualnie w porównaniu do tego z elementami polerowanymi. Taka ciekawostka jeszcze-wstydu nie ma https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=587245
 9. Nie całościowo lepszy, tylko w pewnych aspektach. Mam Tridenta i zastanawiam się nad Aquisem albo czymś wyżej i wiem, że kupując Orisa żadnego szoku odnośnie skoku jakości nie dostanę. Natomiast stwierdzenie, że "nie ma czego porównywać, to inna liga, te zegarki nie mogłyby obok siebie stać na półce" uważam za grubą przesadę. Przypominam tylko, że Christopher Ward produkuje już mechanizmy typu In-house, udziela 5lat gwarancji na mechanizm. Porównanie go do Steinharta według mnie nie ma żadnego uzasadnienia. Trochę zdjęć nie moich bo takich robić nie potrafię.
 10. Niesamowitą zaletą Aquisa jest bransoleta. Połączenie jej z kopertą w jedną całość wygląda świetnie i mało jest firm, które produkują takie zegarki nurkowe. Inną sprawą jest natomiast np. tarcza i wskazówki. Kto co woli, ale według mnie tutaj Trident góruje-fale na tarczy, poziom wykonania wskazówek, ich zakończenie i wycięcia.
 11. Jeden pisał głupoty, porównując Aquisa do chińszczyzny teraz inna osoba w drugą stronę. Aquis i Trident to jest prawie ta sama liga. Mało tego Trident ma solidniejszy bezel i lepsze zapięcie bransolety. Powiedz dokładnie o jakie przejścia, polerki chodzi. Podaj mi przykład w Aquisie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.