Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GTB

Użytkownik
 • Content Count

  3,164
 • Joined

 • Days Won

  62

Everything posted by GTB

 1. GTB

  Citizen

  Spraw se takie badziewie (też je mam) https://allegro.pl/oferta/zestaw-zegarmistrzowski-naprawczy-do-zegarkow-etui-11027729044 , chińszczyzna pełną gębą ale do sporadycznego , domowego użytku się nadaje (akurat przyrząd do demontażu teleskopów i klucz do dekli daje radę).
 2. Klasyka totalnie budżetowego gatunku.
 3. Nikt nie chce go przygarnąć z bazarku to se ponoszę.
 4. GTB

  Przyciski w G shock 5600

  Odpowiedz bardzo prosta - aby przypadkowo nie wejść w ustawienia i ich nie przestawić. Moduł w podstawowej kostce jest tak skonstruowany , że wejście w ustawienia jest po jednym kliku w innych modułach trzeba chwilę przytrzymać przycisk.
 5. To w tle to chyba nie twój portret 🤔 😉
 6. GTB

  7A i 7AER

  Niczym , ostatnie literki określają rynek dystrybucji (ER - Europa) , ten sklep jest indywidualnym importerem poza oficjalną dystrybucją i sprowadza zegarki sam (głównie z rynku azjatyckiego) , gwarancja również jest sklepu a nie Zibi.
 7. Tylko ten G (mimo , że należy do tych bardziej usterkowych) jest zdecydowanie bardziej bezawaryjny niż to trójkolorowe M.
 8. Jedni urlopują a inni pracują 🤬
 9. Jak ja nie cierpię nocnej zmiany ... i drugiej też ... i pierwszej w sumie też ...
 10. GTB

  Nowosci Casio

  Literka M , GMW w całości jest metalowa ale jest jeszcze GM gdzie metalowy jest tylko bezel.
 11. GTB

  Citizen

  Dość wygodny bo zmiekkiej skórki ale nie wygląda na przesadnie trwały - strzępi się przy otworach , zabezpieczenie na bokach już w jednym miejscu pęka tak więc taki se ale czego spodziewać się za trzydzieści kilka złotych.
 12. GTB

  Citizen

  Na skórzanym nylonie od Diloya.
 13. To jest gość od którego mamy ostatni wysyp Primów , zegarki oryginalne z fabrycznymi pudełkami , dystrybucja na Niemcy. Jeśli ci pasuje ten model to śmiało bierz.
 14. AS4041-01L , a świeci tak :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.