Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GTB

Użytkownik
 • Content Count

  3,175
 • Joined

 • Days Won

  62

Everything posted by GTB

 1. GTB

  Citizen

  Moje laickie oko tą dysproporcję odbiera jako ideał ... widać też się nie znam 😁 No fajniutki ale u mnie to on cieszył tylko oko bo z nadgarstkiem to się nie chciał dogadać.
 2. GTB

  Citizen

  Idealny EDC.
 3. Excalibur wpadł przypadkiem.
 4. GTB

  Citizen

  Spraw se takie badziewie (też je mam) https://allegro.pl/oferta/zestaw-zegarmistrzowski-naprawczy-do-zegarkow-etui-11027729044 , chińszczyzna pełną gębą ale do sporadycznego , domowego użytku się nadaje (akurat przyrząd do demontażu teleskopów i klucz do dekli daje radę).
 5. Klasyka totalnie budżetowego gatunku.
 6. Nikt nie chce go przygarnąć z bazarku to se ponoszę.
 7. GTB

  Przyciski w G shock 5600

  Odpowiedz bardzo prosta - aby przypadkowo nie wejść w ustawienia i ich nie przestawić. Moduł w podstawowej kostce jest tak skonstruowany , że wejście w ustawienia jest po jednym kliku w innych modułach trzeba chwilę przytrzymać przycisk.
 8. To w tle to chyba nie twój portret 🤔 😉
 9. GTB

  7A i 7AER

  Niczym , ostatnie literki określają rynek dystrybucji (ER - Europa) , ten sklep jest indywidualnym importerem poza oficjalną dystrybucją i sprowadza zegarki sam (głównie z rynku azjatyckiego) , gwarancja również jest sklepu a nie Zibi.
 10. Tylko ten G (mimo , że należy do tych bardziej usterkowych) jest zdecydowanie bardziej bezawaryjny niż to trójkolorowe M.
 11. Jedni urlopują a inni pracują 🤬
 12. Jak ja nie cierpię nocnej zmiany ... i drugiej też ... i pierwszej w sumie też ...
 13. GTB

  Nowosci Casio

  Literka M , GMW w całości jest metalowa ale jest jeszcze GM gdzie metalowy jest tylko bezel.
 14. GTB

  Citizen

  Dość wygodny bo zmiekkiej skórki ale nie wygląda na przesadnie trwały - strzępi się przy otworach , zabezpieczenie na bokach już w jednym miejscu pęka tak więc taki se ale czego spodziewać się za trzydzieści kilka złotych.
 15. GTB

  Citizen

  Na skórzanym nylonie od Diloya.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.