Dziękuję. Tego Ci życzę. Panie Jacku,prędzej znajdzie mnie pan miedzy czwartkiem i niedzielą niż poniedziałkiem i środą.....inteligentni jesteśmy ,to się zrozumieliśmy Ucząca?Szkoda że po tej nauce niewiele dobrego..... -auto,zniżki,etc....a czy studentom w " d*pach się nie poprzewracało"?-tym bardziej że większość reprezentuje poziom ZSZ z moich lat... Marek ,rocznik 1971. P.S Przez tzw inteligencję wiecznie się uczącą[..j wie co?] zaniżane są stawki za pracę..... I gdyby nie tzw demokracja to by dalej gesi paśli a nie wku...li normalnych ludzi co musieli się uczyć i mnóstwo pracy włożyć by wykształcenie zdobyć..... "kromeczka"- to pewnie po spotkaniu w "biedronce' będziesz wybitnym fachowcem...... Muszę chyba odpocząć od takich postów bo Święta....