Kolego pisząc nową wiadomość; -więcej opcji -przeglądaj[wybierz zdjęcie] -załącz ten plik -dodaj do wpisu Pamiętaj że całość nie może przekroczyć 500 KB
"Chłopięcy świat" obok De Niro i Barkin,"Człowiek w żelaznej masce" u boku całej plejady gwiazd,"Gangi Nowego Yorku","W sieci kłamstw","J.Edgar"-same hity,świetny aktor
Cóż,przez pierwsze kilka minut czułem się jak na seansie podprogowym..... Film ciekawy,kilka faktów rzeczywiście warte uwagi...co do religii,polityki,finansów -żadna nowość
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.