Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szelbisz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

79 profile views
 1. Nie bijcie ale jak z daleka spojrzałem na telefonie na to logo po prawej to pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to majtki
 2. Środkowa wersja najfajniejsza i to zarówno niebieska jak i burgundowa. Data ani ziębi ani grzeje. Obawiam się o mój portfel, że mógłbym brać obydwa... Choć wersja premium z porcelaną/emalią kusi równie mocno. Ciekawi mnie jeszcze ta tarcza w paski z pierwszych renderów, widział ktoś coś takigo na żywca? Czy to pionierski projekt?
 3. Dla mnie też B i C wyglądają najlepiej. Podwójny indeks jest bardziej czytelny. Ciekawi mnie jak na żywo wyglądała by ta tarcza z A i B. Ktoś już gdzieś coś takiego robił? Są gdzieś w necie zdjęcia?
 4. Zamienię Vratislavię Pro-militari na Vratislavię Rocznicową lub Pan Afrykę.
 5. Może się nie kochamy ale jeszcze dorosłem do rozstania. Nowe RE są cały czas do kupienia w cenie sklepowej m.in. na allegro. 👍 Bardzo dobrze pasuje do garnituru... Myślałem, że RE będzie moim garniturowym ale jakoś mi nie do końca pasuje. Będę czekał aż się gdzieś pojawi.
 6. Awangardowy nie jestem Jak byś kiedyś zmienił zdanie, kto wie, może Ci się któryś znudzi...
 7. Poluję na rocznicowego albo Afrykę. Kupiłem drugi bo uznałem, że łatwiej będzie się wymienić niż kupić A tak na marginesie to Pro militari jest mistrzunio, to jest mój codzienny zegarek, bardzo czytelny.
 8. Pro militari jednak fajniejsze od VISa.
 9. Trochę szkoda, Architekty jakoś mi nie podchodzą. Wolałbym kolejną wersję w stylu Afryki, militari czy rocznicowego. RE mam ale jakoś się nie kochamy. Zostało jeszcze parę kontynentów
 10. Jakby ghost nie wziął to ustawiam się w kolejce.
 11. Opinię o pro militari potwierdzam, mój ulubiony zegarek. Chętnie nabędę drugi
 12. Z datą czy bez, brałbym...
 13. Kurde, myślałem, że mam spokój, na renderach klingert taki se, form and function też, wuzetki mnie nie zajarały. I co? Prototypy piękne... Wszystkie... Skąd ja na to kasę wezmę... Trzeba będzie jeść parówki przez kilka miesięcy na obiad. QV mam tylko jedną prośbę/pytanie: Czy wszystkie zegarki będą w tych ogromnych pudełkach? Pytam bo z logistyką kiepsko, one za dużo miejsca zajmują, a wyrzucać szkoda. Poza tym jakbym miał kiedyś (niedajboże)sprzedać to z oryginalnym pudełkiem. Może nie kupiłeś ich 3000 na zapas i może jakieś mniejsze pudełka rozważysz?
 14. No dobra, może macie rację i się czepiam tylko.
 15. Wydaje mi się, że jak ktoś chce używać chronografu to chciałby mieć w miarę możliwości precyzyjny wynik na tarczy bez konieczności zgadywania. Chyba, że ktoś chce żeby tylko ładnie wyglądało to ok. Mi też bardziej wersja B podchodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.