Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miszkolc

Użytkownik
 • Content Count

  1,748
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,147 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

492 profile views
 1. Corka jest nastolatką inosi rozmiar 38. Miałem 2100 i był dla mnie zaduży. Zastanawiałem się nad tym czarnym, ale jakoś nie podchodziły mi te wskazówki. Jak tylko przyjdzie to wrzucę zdjęcia na swoim nadgarstku.
 2. Poranna kawa przy sztucznym świetle, lato już nie wróci w tym roku [emoji19]
 3. Wziąłem dla córki pod choinkę [emoji6]
 4. Na Zelando kupuje się firmę i wygląd, a nie rozmiar i specyfikacje techniczną. A poważnie, to są to chyba z serii GMA-S2100 czyli te mniejsze.
 5. Na śniadanie były jajka na miękko i zegarek został [emoji6]
 6. Wczoraj wieczorem forum nie przyjmowało postów, wiec wczorajszy dzisiaj[emoji6]
 7. Na zelando i inne też.
 8. Miszkolc

  Policzmy MONSTER'y

  Pozegnalne [emoji26]
 9. I tu się mylisz, G-Shocka zakładam na spacer z psami, na ćwiczenia i wokół domu. Na wyprawy najchętniej brałbym Alpinista, ale mi szkoda [emoji6]
 10. Bo to prawdziwy twardziel, mały ale byk. A poważnie, to kompromis między wielkością a czytelnością. Im większy zegarek, tym łatwiej uszkodzić. Mam zarówno 118 jak i 211, i jak miałbym wybierać na wyprawę w teren, to z pewnością 118.
 11. Ja osobiście miałem styczność z 4 typami pudełek standardowych. 3 białe i jedno czarne, a miałem ok. 30 szt. Napewno jest różnica pomiędzy pudełkami na rynek europejski i azjatycki. Alpinist też ma swoje dedykowane pudełko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.