Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miszkolc

Użytkownik
 • Content Count

  1,141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,386 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. Miszkolc

  GA 2100

  Mam nadgarstek 17.5 i szeroki na 6. GA2100 niestety trochę odstawał przy uszach w porównaniu do AWG, co go skreśliło z listy zakupów. Dla porównania wkleiłem też kostkę
 2. To nie ma co testować. Nr 1 wśród kostek. Kiedyś miałem, sprzedałem ale tęsknota pozostała, na razie leczy ją GW-B5600-2ER. Ale pozytywowy jest bardziej czytelny.
 3. Podobno tam na południu czekacie na duzą dostawę białego towaru [emoji2] Te rękawiczki to tak dla zimowego klimatu?[emoji6]
 4. Fajny chociaż to fanaberia. Chciałem mieć wkazówkowego G do kompletu z kostką. Robiłem przymiarkę do AWG i GAW ale doszedłem do wniosku, jak szaleć to szaleć i wziąłem B200 gdyż 100 i 300 są za duże dla mnie i wyglądałem jak z budzikiem. W mojej opinii ma tylko jedną wadę - brak lumy na indeksach i wskazówka sekundnika mogła by być dłuższa. Natomiast jesten pod wrażeniem apki na androida. Obsługuje oba zegarki i nie ma potrzeby przełączania pomiędzy nimi.
 5. Z G jest jak z kotem, pierze się, tylko nie można wyżymać [emoji2]
 6. Dołączam Voyager'a
 7. 1999 puzzli ułożonych, 1 zjadł odkurzacz
 8. Miszkolc

  Citizen

  6 rok gwarancji po zarejestrowaniu. Tak mi się obiło o uszy. Tylko nie wiem czy obowiązuje tylko na wyspach, czy też na kontynencie.
 9. Miszkolc

  Citizen

  Nie mam pewności czy czasem mi nie umknęło, ale czy ktoś już rejestrował Benka?
 10. Chodziło mi czy ktoś ma może GAW i GST B200. Bo jak steel jest wielkości GAWa to może być zaduży. Natomiast na zdjęciu zestawiłem dwa egzemplarze Chciałem się upewnić czy AWG czy GAW i jednak AGW. GAW jest jednak zaduży [emoji853] i wróci do sprzedawcy. Mam obawy, bo jak zamówię B200 to go nie zwrócę. Jednocześnie mniejszego steela już nie ma.
 11. W cyklu " osiołkowi w żłoby dano...." muszę zrobić ankietę wśród kobietek w domu [emoji2] Przymierzam się też do trzeciego G i będzie to prawdopodobne GST B200 stąd moje pytanie, może ktoś ma GST B200 i GAW 100 i może podrzucić fotkę, chodzi o wymiary.
 12. Zdjęcie z mojego nadgarstka [emoji6] zapięty na pierwszą dziurkę. Mi się podoba, brakuje mu tylko solara. Czekam na drugi BA-130 i wtedy córka będzie wybierała. Obawiam się tylko, że nie wybierze steptrackera, aby nie było dowodów na "upośledzenie ruchowe nastolatków" [emoji1]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.