Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miszkolc

Użytkownik
 • Content Count

  2,728
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13,856 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Mam problem z deszczem i myślę, że muszę zrobić to jednak wieczorem. Dodatkowo mam problem z nornicami, które rozkopują mi skarpę.
 2. Daj znać jak Ci poszło, ja muszę robić jakiś błąd, gdyż nie udało się mi jeszcze ostateczne rozwiązanie za pomocą tego środka. PS. Raczej nie otwieraj butelki w pomieszczeniu.
 3. Moja ulubiona kawiarnia w Elblągu[emoji3]
 4. Dzień dobry w ten [emoji943] dzień [emoji1]
 5. Miszkolc

  Citizen

  Podsumowanie eksperymentu. W okolicach Gdańska odbierany jest sygnał zarówno niemiecki jak i angielski. Wybór strefy determinuje nasłuch nadajnika i ustawienie czasu.
 6. Przepraszam, to nie agitacja polityczna, ale mam wrażenie, że jakby większość polityków, którzy pchają się do rządzenia pozamykać w celach z dwiema kulkami od łożyska, to po miesiącu jedną by zgubili a drugą zepsuli [emoji1751] a następne cztery spędziliby na próbach naprawy i znalezienia ich. Nie wiem czy dla podatników lepiej i taniej nie byłoby przekupywać polityków, aby nie rządzili[emoji3]
 7. Miszkolc

  Citizen

  Sa też zegarki, które mają tylko RC na Europę, np. ten z białą tarczą od beriam Ustawiłem, ale eksperyment może się nie powieść, dzisiaj jest dużo chmur i wilgoci w powietrzu, więc propagacja fal jest gorsza.
 8. Maleje popyt na towar z za Wielkiego muru a koszty stałe trzeba pokryć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.