Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walgav

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

216 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Walgav

 • Birthday 06/16/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Skoczów

Recent Profile Visitors

127 profile views
 1. Hmm a mój King spieszy dość sporo (po tygodniu zauważyłem kilkuminutowe odchyłki), ale muszę sprawdzić ile dokładnie i czy mieści się w deklarowanej przez producenta odchyłce.
 2. A ja bym powiedział, że super jest zarówno na bransolecie jak i na gumie 😉
 3. Dzięki, po jednym dniu z nim jestem mega zachwycony, świetny zegarek. Dzisiaj wpadnie na gumę 😉
 4. Piękny, też czekam na swojego ☺️
 5. Panowie dylemat, kupuję pierwszego Sinna, padło na model U1, tylko teraz pytanie: kolor stali ref. 1010.030, czy z czarną powłoką ref. 1010.020 - co byście wybrali? Oczywiście w obu przypadkach dokupuję bransoletę + silikonowy pasek z dużym zapięciem.
 6. No wygląda mega kozacko
 7. To pochwal się jeszcze jak to lumi
 8. Wow piękny, zastanawiałem się właśnie nad nim ostatnio. Jak wrażenia?
 9. Ja do Abyss 3 taki skórzany pasek sobie zamówiłem.
 10. Walgav

  Hydro Mod

  Szczerze, to kompletnie nie zależy mi na wskazaniach barometru i temperatury. Przez cały ten czas odkąd noszę Rangemana, może kilka razy zdarzyło mi się włączyć te funkcję i sprawdzić jak się mają do rzeczywistości. Głównym założeniem Hydro Moda była niwelacja efektu parowania i to zostało zrealizowane. Jak dla mnie pełny sukces
 11. I tutaj zgadzam się z Tobą w 100%, oczywiście, że najdroższe modele są również najbardziej zaawansowane lub/i też czas przeznaczony na ich powstanie był odpowiednio długi. Mi chodzi tylko o to, że nie zawsze drogi i wypchany po brzegi technologią zegarek będzie się każdemu podobał. Takim przykładem jeśli chodzi o mnie są np. zegarki Jacob & CO, gdzie nawet jeśli byłoby mnie na nie stać to i tak wolałbym wydać swoje pieniądze na coś bardziej mi pasującego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.