Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walgav

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

208 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Walgav

 • Birthday 06/16/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Skoczów

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Piękny, też czekam na swojego ☺️
 2. Panowie dylemat, kupuję pierwszego Sinna, padło na model U1, tylko teraz pytanie: kolor stali ref. 1010.030, czy z czarną powłoką ref. 1010.020 - co byście wybrali? Oczywiście w obu przypadkach dokupuję bransoletę + silikonowy pasek z dużym zapięciem.
 3. No wygląda mega kozacko
 4. To pochwal się jeszcze jak to lumi
 5. Wow piękny, zastanawiałem się właśnie nad nim ostatnio. Jak wrażenia?
 6. Ja do Abyss 3 taki skórzany pasek sobie zamówiłem.
 7. Walgav

  Hydro Mod

  Szczerze, to kompletnie nie zależy mi na wskazaniach barometru i temperatury. Przez cały ten czas odkąd noszę Rangemana, może kilka razy zdarzyło mi się włączyć te funkcję i sprawdzić jak się mają do rzeczywistości. Głównym założeniem Hydro Moda była niwelacja efektu parowania i to zostało zrealizowane. Jak dla mnie pełny sukces
 8. I tutaj zgadzam się z Tobą w 100%, oczywiście, że najdroższe modele są również najbardziej zaawansowane lub/i też czas przeznaczony na ich powstanie był odpowiednio długi. Mi chodzi tylko o to, że nie zawsze drogi i wypchany po brzegi technologią zegarek będzie się każdemu podobał. Takim przykładem jeśli chodzi o mnie są np. zegarki Jacob & CO, gdzie nawet jeśli byłoby mnie na nie stać to i tak wolałbym wydać swoje pieniądze na coś bardziej mi pasującego.
 9. Po części masz rację, ale wszyscy tutaj wiemy, że Ball nie leci w "kulki" i nie robi złych zegarków (jeśli chodzi o poziom wykończenia oczywiście), więc oglądając na stronie producenta, czy też na forach różne jego zegarki można wybrać dla siebie modele, które podobają się najbardziej. Oczywiście idealna byłaby sytuacja w której wchodzisz do sklepu i masz całą kolekcję do zobaczenia i przymierzenia.
 10. Dokładnie. I powiem jeszcze, że powinniśmy się z tego cieszyć bo smutny by był świat, w którym wszyscy noszą te same zegarki
 11. To, że zegarek jest z najwyższej półki producenta, nie czyni go automatycznie najlepszym modelem. Dla każdego co innego może być wyznacznikiem najlepszego modelu Dla mnie np. najlepsze 3 Balle, które mam nadzieje, kiedyś skompletuję, to Marvelight M, Nedu i King właśnie .
 12. Już na łapie i powiem wam, że teraz rozumiem ten zachwyt kulkami
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.