Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walgav

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

207 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Walgav

 • Birthday 06/16/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Skoczów

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. Ja do Abyss 3 taki skórzany pasek sobie zamówiłem.
 2. Walgav

  Hydro Mod

  Szczerze, to kompletnie nie zależy mi na wskazaniach barometru i temperatury. Przez cały ten czas odkąd noszę Rangemana, może kilka razy zdarzyło mi się włączyć te funkcję i sprawdzić jak się mają do rzeczywistości. Głównym założeniem Hydro Moda była niwelacja efektu parowania i to zostało zrealizowane. Jak dla mnie pełny sukces
 3. I tutaj zgadzam się z Tobą w 100%, oczywiście, że najdroższe modele są również najbardziej zaawansowane lub/i też czas przeznaczony na ich powstanie był odpowiednio długi. Mi chodzi tylko o to, że nie zawsze drogi i wypchany po brzegi technologią zegarek będzie się każdemu podobał. Takim przykładem jeśli chodzi o mnie są np. zegarki Jacob & CO, gdzie nawet jeśli byłoby mnie na nie stać to i tak wolałbym wydać swoje pieniądze na coś bardziej mi pasującego.
 4. Po części masz rację, ale wszyscy tutaj wiemy, że Ball nie leci w "kulki" i nie robi złych zegarków (jeśli chodzi o poziom wykończenia oczywiście), więc oglądając na stronie producenta, czy też na forach różne jego zegarki można wybrać dla siebie modele, które podobają się najbardziej. Oczywiście idealna byłaby sytuacja w której wchodzisz do sklepu i masz całą kolekcję do zobaczenia i przymierzenia.
 5. Dokładnie. I powiem jeszcze, że powinniśmy się z tego cieszyć bo smutny by był świat, w którym wszyscy noszą te same zegarki
 6. To, że zegarek jest z najwyższej półki producenta, nie czyni go automatycznie najlepszym modelem. Dla każdego co innego może być wyznacznikiem najlepszego modelu Dla mnie np. najlepsze 3 Balle, które mam nadzieje, kiedyś skompletuję, to Marvelight M, Nedu i King właśnie .
 7. Już na łapie i powiem wam, że teraz rozumiem ten zachwyt kulkami
 8. Walgav

  Hydro Mod

  No więc trudno, będę się musiał obejść bez tych niezbędnych do życia gadżetów
 9. Walgav

  Hydro Mod

  To niedobrze, znalazłem nowy moduł na necie za 120zł, myślisz, że warto zakupić i próbować go zainstalować czy będzie podobnie jak z tym?
 10. Walgav

  Hydro Mod

  No właśnie działał a w weekend przestał i wyświetla ERROR. Nie wiem czy się nie odpiął niechcący czy jednak umarł w butach. Jak będę miał chwilę to znowu go zanurzę i zobaczę o co chodzi.
 11. Piękny, mój już jutro do mnie wjedzie. To oczekiwanie jest najgorsze 😬
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.