Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SoD

Użytkownik
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

1,208 profile views
 1. Mój Oris to Divers Date, wersja stalowa (tytanowych zegarków nie lubię) rozmiar 41mm No i Sebenza to też nie jest, to akurat Inkosi, ale też od Chrisa Reeva.
 2. https://www.christopherward.co.uk/events/white-tridents/c60-trident-300-34 https://www.christopherward.co.uk/events/white-tridents/c60-trident-300-70 Wyprzedaże... cholera kusi! 38mm czy 43mm na nadgarstek 17cm? :-)
 3. Panowie... zamawiać można tylko u nich na oficjalnej stronie: https://www.christopherward.co.uk/ ? Jakieś rabaty są? ; ) Vatu i cła oczywiście nie płacimy?
 4. Ode mnie głos na Orisa. Świetny zegar, mega wygodny kajdan. Tylko właśnie... albo kajdan, albo guma. Nie założysz mu nic innego. Fajną sprawą jest też to, ze Oris robi TYLKO zegarki mechaniczne. :-) Fajna historia, fajna marka coraz bardziej rozpoznawalna, marketing leci do przodu. Tego "vintage" bym odpuścił, na przykład dla mnie to on jest okropny. Znaleźć fajną wersję Aquisa, ta co wkleiłeś jest nudna.
 5. Panowie to jak z tą datą co wkleiłem wyżej? To normalne, że czasami jedno, czy dwa okienka są krzywo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.