Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vrs

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Historia tego zegarka może być interesująca. Ciekawe kogo było stać na taki sprzęt w latach 70 tych w Polsce.
 2. OK, czyli ze Szwajcarii importuje się zegarki tak samo jak z krajów UE. Dzięki za info.
 3. Tak mnie zaintrygowała ta pierwsza Omega. Orientujecie się może koledzy z jakimi opłatami wiąże się import zegarka ze Szwajcarii? Cło + VAT?
 4. vrs

  Casio do kwadratu

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć co gdzie jest krzywe w tych zegarkach?
 5. Dzięki za info. Chyba właśnie Noble Place jest w Galmoku. Mam nadzieję że w salonie ograniają temat bo ich strona jest delikatnie mówiąc niedokładna. Zegarki z tytanu mają opisane jako stalowe itd.
 6. Genialny jest. Czy GSa da się gdzieś w Warszawie dotknąć? Jest jakiś AD?
 7. vrs

  Casio do kwadratu

  O, widzisz, nie wiedziałem. OK Haha, nie mam bladego pojęcia Nie korzystam z tej funkcji, nawet nie zauważyłem że jej nie ma z poziomu zegarka.
 8. vrs

  Casio do kwadratu

  Jak już skasujecie parowanie BT z zegarka (na telefonie nie trzeba nic zmieniać, kasować itd) to można wymusić synchronizację radiową poprzez przytrzymanie prawego dolnego przycisku „set(+)”. Ktoś wcześniej pisał że w apce na telefonie nie da ustawić alarmów itd. Moim zdaniem nie jest to prawdą, u mnie w apce da się ustawić właściwie to samo co w zegarku.
 9. vrs

  Casio do kwadratu

  Ja w ogóle tego BT rozłączyłem. Nie wiem kto wymyślił to synchronizowanie 4x dziennie przez BT. Zegarek synchronizuje mi się raz na dobę przez radio.
 10. vrs

  Casio do kwadratu

  Nie zsynchronizował się?
 11. Haha, racja, nie skumałem że to ma być zakręcone na okrągło Zakręcone to zakręcone a ten wklejony G-SHOCK nie tylko na śrubki jest zakręcony tylko ogólnie
 12. A propos hologramów na deklu to chyba jak zegarek jest od polskiego AD np Zibi to jest hologram naklejany przez Zibi. Jak zegarek pochodzi z zagranicy to hologramu nie ma. Mam dwa Casio, jeden, córki z Zibi, miał hologram. Drugi z UK nie miał hologramu. Ja tez uważam Zalando za bezpieczny sklep. Nie wiem ile ten przedmiotowy zegarek może kosztować ale podejrzewam że Zalando na tony sprzedaje dużo droższe markowe rzeczy.
 13. A ja mam takie pytanie, na te zegarki da się wynegocjować jakiś rabat jak na wszystko inne? Czy płaci się cenę z metki i jest się szczęśliwym posiadaczem. Pytam pod kątem zaplanowania budżetu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.