Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vrs

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by vrs

 1. OK, czyli ze Szwajcarii importuje się zegarki tak samo jak z krajów UE. Dzięki za info.
 2. Tak mnie zaintrygowała ta pierwsza Omega. Orientujecie się może koledzy z jakimi opłatami wiąże się import zegarka ze Szwajcarii? Cło + VAT?
 3. vrs

  Casio do kwadratu

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć co gdzie jest krzywe w tych zegarkach?
 4. Dzięki za info. Chyba właśnie Noble Place jest w Galmoku. Mam nadzieję że w salonie ograniają temat bo ich strona jest delikatnie mówiąc niedokładna. Zegarki z tytanu mają opisane jako stalowe itd.
 5. Genialny jest. Czy GSa da się gdzieś w Warszawie dotknąć? Jest jakiś AD?
 6. vrs

  Casio do kwadratu

  O, widzisz, nie wiedziałem. OK Haha, nie mam bladego pojęcia Nie korzystam z tej funkcji, nawet nie zauważyłem że jej nie ma z poziomu zegarka.
 7. vrs

  Casio do kwadratu

  Jak już skasujecie parowanie BT z zegarka (na telefonie nie trzeba nic zmieniać, kasować itd) to można wymusić synchronizację radiową poprzez przytrzymanie prawego dolnego przycisku „set(+)”. Ktoś wcześniej pisał że w apce na telefonie nie da ustawić alarmów itd. Moim zdaniem nie jest to prawdą, u mnie w apce da się ustawić właściwie to samo co w zegarku.
 8. vrs

  Casio do kwadratu

  Ja w ogóle tego BT rozłączyłem. Nie wiem kto wymyślił to synchronizowanie 4x dziennie przez BT. Zegarek synchronizuje mi się raz na dobę przez radio.
 9. vrs

  Casio do kwadratu

  Nie zsynchronizował się?
 10. Haha, racja, nie skumałem że to ma być zakręcone na okrągło Zakręcone to zakręcone a ten wklejony G-SHOCK nie tylko na śrubki jest zakręcony tylko ogólnie
 11. A propos hologramów na deklu to chyba jak zegarek jest od polskiego AD np Zibi to jest hologram naklejany przez Zibi. Jak zegarek pochodzi z zagranicy to hologramu nie ma. Mam dwa Casio, jeden, córki z Zibi, miał hologram. Drugi z UK nie miał hologramu. Ja tez uważam Zalando za bezpieczny sklep. Nie wiem ile ten przedmiotowy zegarek może kosztować ale podejrzewam że Zalando na tony sprzedaje dużo droższe markowe rzeczy.
 12. A ja mam takie pytanie, na te zegarki da się wynegocjować jakiś rabat jak na wszystko inne? Czy płaci się cenę z metki i jest się szczęśliwym posiadaczem. Pytam pod kątem zaplanowania budżetu.
 13. Chodziło mi o to że -20% to moim zdaniem nie jest jakaś „Bóg wie jaka okazja” tylko raczej standardowy upust który można dostać na drogi zegarek u AD. Gdzie kupić taniej? Trzeba negocjować najlepiej z kilkoma dostawcami na raz.
 14. Ja tam liczę że się jeszcze załapię na „zwykłego” Moon watch’a w „zwykłej” cenie
 15. Cena nie jest jakaś szczególna, chyba że da się od tego jeszcze kilka % urwać. EDIT. A zegarek bardzo fajny moim zdaniem.
 16. Ta niebieska Carrera na żywo wyglada dużo lepiej niż na tym zdjęciu. To jest bardzo fajny kolor. Ja miałem dylemat czy brać białą, niebieską czy czarną i ostatecznie stanęło na białej. Mi ostatnio bardzo w oko wpadła niebieska Autavia
 17. A Tag Heuer Carrera np day date na bransolecie? U mnie ten zegarek robi właściwie za EDC.
 18. Rzeczywiście, kierownica identyczna jak w Disco 3 mojej lepszej połowy
 19. Jak jesteśmy przy Moon’ie to mam takie pytanie dodatkowe: czy kupienie Moon’a w wersji z kryształem jest jakąś niewybaczalną zbrodnią?
 20. Niebieski też fajny. Jeszcze ten Dark Rhodum mi się podoba. Muszę założyć na rękę żeby wiedzieć jak to będzie wyglądało. Boję się tylko że jak już założę to się nie będzie chciało odkleić. Mi się strasznie podoba prostota tego zegarka EDIT: a powiedzcie jeszcze jak to jest z Rolexem, kupuje się za cenę z cennika i jest się szczęśliwym że się kupiło rolka czy też jakieś rabaty są możliwe?
 21. Dzięki za odpowiedzi. Ten biały mi się bardzo podoba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.