Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Budrys1987

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

100 profile views
 1. Jogi Zamawiany u Tomka Zasady. A Twój skąd? Piękny!
 2. Pokażcie Wasze Le Locle na brązowych paskach. Mój ostatecznie dostał nogę strusia. Przymierzałem się do kroko, ale wydaje mi się, że ten nieźle zagrał. Pokażcie Wasze Le Locle na brązowych paskach. Mój ostatecznie dostał nogę strusia. Przymierzałem się do kroko, ale wydaje mi się, że ten nieźle zagrał.
 3. Zdecydowałeś się już może? Wg mnie oba są bardzo ładne natomiast brał bransolety jest myślę jednak sporym minusem. Chociażby w przypadku odsprzedaży gro osób takich jak na nie kupi divera bez bransolety. Jakościowo CW naprawdę daje rade, mogę się odnieść do jakości wykonania, bo mojego C60 posiadam od kilku dni, ale z tego jestem bardzo zadowolony. To, że mamy do czynienia z mikro brandem powoduje, że cena jest niższa. Brak dużych nakładów na marketing, koszta dystrybucji itd. Jeżeli chętnie płacisz za wysoka jakość będziesz zadowolony z CW. Ja już myślę o kolejnym zakupie, też C65 ale inna wersja.
 4. Mnie przekonało to, co napisał mi Wujek Carlos, że w zasadzie nie ma czegoś takiego jak za mały zegarek. Myślę, że z Twoim nadgarstkiem (wygląda na poniżej 17 cm) dobrze odnalazłyby się nawet starsze divery mk2 38 mm.
 5. 43 już przytłacza Twój nadgarstek. Może lepiej to wygląda na całej sylwetce,ale faktycznie warto zainteresować się 40. Jak już się odkujesz po Firemanie.
 6. wojtech Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że 40 siadzie na niemal każdym nadgarstku. Myślę, że mój udzwignalby i 42, ale pewnie nie byloby to ani wygodne, ani jakoś optycznie korzystne. Bałem się, że może wyjść trochę bombka na ręce, bo Orient, którego pokazywałem ma blisko 42mm a wydaje się w sam raz, a czasem nawet mały. Jednak w CW inaczej jest zaprojektowany Bezel dlatego on wydaje się większy niż te 40mm nie tracąc poręczności.
 7. Co do rozmiaru, to mysle ze 42 bym jeszcze udzwignal, ale ta 40 jest bardzo ok.
 8. Orient tak wyszedł na zdjęciach, ale w rzeczywistości wydaje mi się o ok milimetr za mały (ma 41.7 ale mniejsze lTl niż 42 Ch. Ward). Tylko ten Orient ma trochę inna budowę. Tu na innych zdjęciach. W 40 boję się, że wyjdzie taka miniaturowa bombka (wiem narzekam, ciężko mi dogodzić, ale to pierwszy 'drogi' zegarek). Pewnie jutro podejmę decyzję ostateczna.
 9. Ech, teraz jestem w kropce. Masz rację- ciężko stwierdzić po samych parametrach. Na ten moment nadal nie wiem, przeglądnąłem masę filmików, fora etc, a pewnie bez przymierzenia i tak będzie trochę strzał w ciemno. Moja obawa w kontekście 42 jest taka, że może być nieco duży i klockowaty np pod poszule że względu na dość duży rozstaw ltl. Rzadko chodzę w krótkim rękawie.
 10. Wielkie dzięki za odpowiedź! Wczoraj już miałem w koszyku, ale podskoczył funt i jeszcze się wstrzymałem. W miedzyczasie zacząłem jednak rozkminiac różnice między wersjami 42 a 40. Myślałem, że jestem zdecydowany na 42,ale zaczynam się mocno zastanawiać. Porównałem wymiary z moim Orientem Mako i mimo, że ma 41.8 to np lTl jest mniejsze nawet od 40 CW (46.8 Mako, 47,6 Ch 40 i aż 49.3 CW 42). Najkorzystniej byłoby zamówić oba, ale na to nie mogę sobie obecnie pozwolić. Ty Wujek bralbys teraz 42 czy 40,jakbys zamawiał? Może ktoś miał podobny dylemat?
 11. Chyba się zdecydowałem. Nowa wersja Tridenta wygląda jak z moich marzeń. Czy ktoś z Was zamawiał bezpośrednio ze sklepu Ch. Ward i mógłby opisać czas i bezpieczeństwo wysyłki? @Wujek Carlos?
 12. Ja mam około 17.5 i Orient Kamasu mający blisko 42 mm wydaje mi się malawy, chociaż na zdjęciu jest raczej w sam raz. Masz może jakieś doświadczenia z wersja MKIII Ch warda?
 13. Dzięki za odpowiedź! Też mi się podobają. Mógłbyś mi napisac, jak duży masz nadgarstek?
 14. Cześć, Zastanawiam się nad zakupem ładnego niebieskiego divera w najlepszym stosunku cena jakość (budżet to do około 3.000pln za używany model). Chodza mi po głowie diver Christophera Warda. Co o nich sądzicie, jak się nosi jak ich jakość? A może macie jakieś inne propozycje z tej samej półki cenowej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.