Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nocny Jastrząb

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. Wersja z jasną tarczą fajna ale może właśnie nie biała a jakaś kremowa w sensie pożółkła tudzież old radium.
 2. Pasek z tej skóry będzie miał jakąś podkładkę pod spodem czy tylko goła skóra z obu stron i jaka byłaby cena?
 3. Pomysł zmiksowania nurka i pilota w jedno wydaje się ciekawy. Jeśli mogę coś zasugerować to zdecydowanie niech będzie bez datownika.
 4. Mógłbyś powiedzieć, które konkretnie modele wchodzą w grę? Czy po prostu wszystkie nurki i piloty?
 5. Czyli tak naprawdę po jakimś czasie można mieć swoją wersję modelu droższego ? ale mimo wszystko ta powłoka jest jednak bardzo delikatna, skoro od samego odkładania dekielek złapał aż tyle zarysowań.
 6. Pozwolę sobie na małe wykopaliska ? Mam pytanie do osób posiadających wersję normalną czyli nie Erbstuck - ta podoba mi się bardziej ale niestety cena. Mianowicie jak wygląda jakość wykonania zegarka, kolega wyżej napisał, że dosyć łatwo się ściera, zatem ciekawi mnie jak wygląda po dłuższym noszeniu. Sprawa druga nie znalazłem osobnego tematu poświęconego zegarkom Laco typu klub miłośników, pytanie dlaczego? Mało osób je posiada czy są nielubiane?
 7. Znaczy się robisz zegarki z brązu i można coś u Ciebie zamówić?
 8. Wersja 2 jest bardziej ecru, że tak powiem ? i chyba będzie najlepsza. Mam jeszcze taki pomysł może jakaś faktura w stylu starej pożółkłej i miejscami popękanej tarczy, która już wiele przetrzymała. Coś tego typu.
 9. Ok dzięki Panowie za odzew ? faktycznie różnica do zwykłego stopu jest niesamowita. Oczywiście nie dla każdego jest to na plus takie powolne łapanie patyny ale mi się nawet podoba. Na pewno skóra będzie czystsza ?
 10. Mógłby ktoś pokazać na zdjęciu jak wygląda z bliska koperta wykonana z tego stopu tak po paru miesiącach noszenia. Głównie chodzi mi o nalot i zmianę barwy.
 11. Panowie spokojnie ? z przygodami to nie miałem na myśli specjalnego katowania, tylko przypadkowe uderzenia na przykład o futrynę drzwi i takie tam wynikające z codziennego noszenia.
 12. A jeszcze jak wygląda twardość tego brązu, znaczy podatność na rysy i inne przygody
 13. Mam pytanie Baltic pokazał nową wersję Aquascaphe mianowicie w kopercie z brązu lecz podobno jest to jakiś stop mniej podatny na starzenie. Ktoś miał z tym może doczynienia. Normalnie brudzenie skóry przez koperty z brązu jakoś mnie nie przekonuje ale może z tym stopem jest inaczej? Sam zegarek prezentuje się tak i powiem, że nawet mi się podoba.
 14. No po takich przygodach gdzie pewno przypłynął zza wielkiej wody to się nie dziwię, że zostaje? Niby wersja Murph też fajna ale jednak ten ząbkowany bezel robi lepsze wrażenie plus matowo szara a nie szczotkowana koperta. Jakby nie było pozazdrościć ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.