Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nocny Jastrząb

Użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Nocny Jastrząb

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. O to właśnie mi chodzi na zdjęciach naprawdę ładnie się prezentuje tylko obawiam się, że na żywo nie będzie tego jakże bardzo pożądanego efektu wow 😁 I faktycznie wskazówka w Twoim jest ładniejsza. Taka smukła😉
 2. Całkiem ładna ta rzymianka przymierza się ktoś może do zakupu, ciekaw jestem jakości wykonania i jak układa się na nadgarstku?
 3. Jakby ktoś szukał to na Allegro jest Pro-Militari do wzięcia.
 4. Również uważam pomysł na pójście krok dalej w mechanizm manualny i wszystko jak to się ładnie mówi w wersji premium za dobrą drogę dla dalszego rozwoju marki. Pozostawałoby tylko wybrać kierunek w jakim ten model by miał pójść, bardziej widziałbym coś codziennego niż garniturowca ale to daleka droga jest i coś niestety czuję, że z naszych dywagacji niewiele wyniknie. Ale kto wie😉
 5. Szkoda ale tak to się niestety kończy gdy ktoś licytuje tylko po to aby podbić cenę i oczywiście w nadziei, że ktoś go przelicytuje. Słabe podejście do tematu ale może za to teraz wygra ktoś poważniejszy.
 6. Brawo dla licytujących widzę, że za ładną kwotę poszedł. Ciekawe czy zobaczymy go tutaj na forum czy poleciał w świat?
 7. Brawo, brawo 👏 coś mi się wydaje, że kolega chce złapać wszystkie pięć. Jeśli tak to będzie ładna kolekcja.
 8. Wydaje mi się, że sprawa datownika zawsze idzie w parze z jego wkomponowaniem na tarczy, np. w modelu M20 jest on całością kompozycji, natomiast tutaj ewidentnie jest jakby na siłę. Nie prowadzę krucjaty przeciwko datownikom raczej chciałbym aby stanowiły całość z resztą tarczy a nie były tylko wymuszoną dziurką ponieważ zastosowany mechanizm ją ma to musi być. Ot takie moje przemyślenia 😉
 9. Nie chcę się czepiać ale czy datownik musi być wszędzie wciskany na siłę bez względu na to czy pasuje do całości czy też nie. Tutaj ewidentnie nie pasuje, takie jest moje zdanie.
 10. To nieźle się zapowiada, a tak plus minus kiedy by się pojawił w sprzedaży?
 11. Robisz smaka nie ma co, a może jakaś mała podpowiedź dla jeszcze większej zachęty😁
 12. Ładnie wyszedł nie ma co. Wrzuć jeszcze zdjęcie nadgarstkowe. Szkoda tylko, że kropka na sekundniku nie ma otoczki niebieskiej tak jak wskazówki.
 13. O fajnie rozmiar akceptowalny dla większości tak myślę. A dla jakiego modelu?
 14. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jednym z nowych modeli to w tym filmiku jest wszystko dokładnie pokazane łącznie z pomiarami suwmiarką. Filmik nie mój ale chyba można tutaj wstawić?
 15. Całkiem ładna nowość i to nakręcana ręcznie tylko rozmiar trochę dla mnie za duży bo 43 mm. Ma być też koperta w brązie. Chociaż nie wiem czy bez bezela nie byłoby lepiej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.