Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nocny Jastrząb

Użytkownik
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. To nieźle się zapowiada, a tak plus minus kiedy by się pojawił w sprzedaży?
 2. Robisz smaka nie ma co, a może jakaś mała podpowiedź dla jeszcze większej zachęty😁
 3. Ładnie wyszedł nie ma co. Wrzuć jeszcze zdjęcie nadgarstkowe. Szkoda tylko, że kropka na sekundniku nie ma otoczki niebieskiej tak jak wskazówki.
 4. O fajnie rozmiar akceptowalny dla większości tak myślę. A dla jakiego modelu?
 5. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jednym z nowych modeli to w tym filmiku jest wszystko dokładnie pokazane łącznie z pomiarami suwmiarką. Filmik nie mój ale chyba można tutaj wstawić?
 6. Całkiem ładna nowość i to nakręcana ręcznie tylko rozmiar trochę dla mnie za duży bo 43 mm. Ma być też koperta w brązie. Chociaż nie wiem czy bez bezela nie byłoby lepiej?
 7. Ładnie się przez te trzy miesiące zestarzał😉
 8. Druga tarcza tylko bez datownika to mogłoby być coś👍 na pewno nikt takiego wcześniej nie miał i prawdopodobnie mieć nie będzie, no chyba, że się mylę😉
 9. Pochwalę się jeszcze tutaj i tak oto prezentuje się nowe ubranko dla Krzysia wykonane przez naszego forumowego kolegę Przemka👍
 10. Chciałem jeszcze raz podziękować za wykonanie paska, który tak oto prezentuje się na zegarku. Zdjęcia są niestety czysto amatorskie w przeciwieństwie do samego paska, którego wykonanie jest pierwsza klasa👍😀
 11. Trzeba przyznać, że ta kremowa luma robi kawał dobrej roboty. Jest szansa na zdjęcie w kopercie?
 12. Człowieku mistrzostwo świata👍👏 pozazdrościć cierpliwości i wytrwałości w budowaniu. Jeśli możesz nagraj filmik z lokomotywą i paroma wagonami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.