Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nocny Jastrząb

Użytkownik
 • Content Count

  362
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Zobacz może taki model https://deklawatches.com/en/deckwatch/deckwatch40_arabic dodatkowo można go sobie skonfigurować między innymi kolor tarczy, wskazówek.
 2. Jeżeli dobrze zrozumiałem opis to tym modelem kończą używanie w swoich zegarkach mechanizmu Sellita SW210. Trochę szkoda bo mało jest obecnie modeli nakręcanych ręcznie w miarę normalnych cenach. A sama limitacja tego modelu sam do końca nie wiem ale dla mnie jest chyba za bardzo kolorowa.
 3. U Krzysia sypie nowościami coraz bardziej, tylko nie wiem czy to do końca dobrze. Oto specjalna edycja C65 nazwana Divetimer w cenie 715 euro na bransolecie. I jak podoba się?
 4. Jestem za 7.5 byłoby idealne do nakręcania. Tak wiem ten temat już przerabialiśmy😜
 5. Mam na to dwie koncepcje - pierwsza to, że cena jest po prostu za wysoka, - druga to, że wszyscy mocno nakręceni na zakup tego modelu już go mają a inni chcący go mieć podpadają pod punkt pierwszy.
 6. Ja jestem ciekaw zdjęć na żywo bo render to tylko render. Pilot w brązie też może być interesujący np. Stowa jest tutaj idealnym przykładem. Ale tak jak napisałem brąz to nie jest do końca mój klimat więc co ja tam wiem😜🤐
 7. A taką nowość widzieliście? Ogólnie zegarki w brązie to trochę nie mój klimat ale ten wygląda ciekawie.
 8. Jest i Pan Africa do wzięcia ale cena również wysoka.
 9. Kolejna nowość do kompletu tym razem w pomarańczy co o tym myślicie? Taki kolor tarczy to jednak mało spotykany. Z jednej strony ciekawy ale nie wiem czy nie za dużo tych wersji kolorystycznych zaczyna się pojawiać. Jest niebieski, czarny teraz pomarańczowy ciekawe co jeszcze wskoczy?
 10. Ok rozumiem a cenowo jak to wygląda?
 11. Nie no faktycznie ładnie się prezentuje. Mówisz, że jest to wzięcia ale na stronie sklepu go nie widzę.
 12. Zegarek na pewno nie dla każdego i na pewno nie na codzień, ale do jakiegoś np. cosplayu będzie super.
 13. Intrygujący pomysł z tą schowaną koronką nigdy wcześniej takiego nie widziałem. Jak to będzie funkcjonować na zasadzie wciskania typu klik-klik? Sam model sam w sobie nawet mi się podoba.
 14. Zdaje się był, szybko poszło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.