Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pan-tik-tak

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pan-tik-tak

 1. Zależy jak jest rozwinięta Twoja percepcja zagrożenia. Jeżeli chodzi tylko o „zabranie kasy”, to owe zagrożenie jest mniejsze. Natomiast jeżeli chodzi o dostęp do informacji o Tobie, to zagrożenie jest znacznie większe.
 2. Wtedy masz tylko informację o wypłacie gotówki z bankomatu. A nie informację, że wydałeś konkretną kwotę w konkretnym miejscu. To jest różnica w szczegółowości informacji. Nie tylko żony/kochanki/partnerzy mają wgląd w historię konta. Ciemna strona mocy jest znacznie potężniejsza
 3. Może chodzić na przykład po prostu o dyskrecję. I nie mam tu na myśli dyskrecji przy dokonywaniu płatności, lecz o to co widać w historii transakcji na rachunku bankowym.
 4. Tak się zastanawiam, czy Kruk wiedział o planie podwyżek u samego Rolexa i nie przytrzymał celowo ostatnich dostaw po swojej stronie po to, żeby puścić zegarki już po nowych cenach Może w styczniu rozwiąże się worek z zegarkami
 5. Exp I 700 euro w górę? Dobrze pamiętam, że stara cena wynosiła 6150?
 6. Para nr 2. Cartier i Oris. Bez Niemców. 🙂
 7. Cześć. To naturalna droga. Zarówno przejście z trybu incognito do użytkownika zarejestrowanego, jak i postępowanie choroby Gwałtowność jej przebiegu bywa tylko różna. Czasami jest "niedużo i niedrogo", a czasami "dużo i drogo"
 8. pan-tik-tak

  63-1.jpg

  Zegarek świetny i zdjęcie fantastyczne. Widać umiejętności
 9. Dobry trop. Zegarka nie trzeba tankować, z reguły lepiej utrzymuje wartość i cieszyć się nim można częściej
 10. To jestem zdziwiony. Myślałem, że każdy model z koronką na tarczy (nowy mechanizm) ma również wewnętrzny AR. Ale makro ładne @artme 😉
 11. Faza na łowienie koron na szkle 🙂 To może ktoś złapie w ładnym makro i super jakości? 🙂
 12. Oczywiście. AR masz nie tylko w nowych Subach, ale również w Exp, OP itd. Chyba wszystkie nowe wypusty mają już AR. Szukaj koronki na szkle na godzinie 6. Z dodatkowym "pierścieniem" na dole oznacza wewn. AR.
 13. Opis etui ze strony Kruka klasa 🙂 „Eleganckie etui na dwa modele zegarków. Bardzo wytrzymałe opakowanie zostało wykonane z naturalnej skóry w brązowym kolorze. Prezentowane etui to również doskonały pomysł na prezent.” Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać po przeczytaniu tego dzieła.
 14. Pewnie dlatego, że to nie jest zegarek dla niej. Ona wolałaby coś bardziej świecącego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.