Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MshR

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

Community Reputation

15 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MshR

  Casio do kwadratu

  Wszyscy mają mambe... Mam i ja!
 2. MshR

  Casio do kwadratu

  Super, dziękuje za wyjaśnienie! @lucyfer jeszcze tylko co do kątów widzenia to w szoku jestem jak dużo widać na A700 - pewnie dlatego, ze jak to określa producent jest „maxi slim” - generalnie w każdym położeniu jestem w stanie odczytać godzinę. Podglądowo - dość ekstremalne dwa pierwsze zdjęcia Tak w ogóle - naprawdę bardzo fajny zegarek!
 3. MshR

  Casio do kwadratu

  Tak, tak - mam na myśli bardziej właśnie widoczna lampkę, aniżeli punktowe podświetlanie. Ale tak jak pisze - występuje to chyba tylko w tej serii kostek - przynajmniej tylko w niej to widzę.
 4. MshR

  Casio do kwadratu

  Przy okazji zdjęcia kol. @p.r.p. - zauważyliście, że chyba cała seria GMW-B5000 podświetla wyświetlacz w sposób, który umożliwia dosłowne zobaczenie źródła tego światła z boku? Jednym słowem - widać „lampkę”. Strasznie mnie to irytuje. W poprzednich seriach kostek - jest to niezauważalne i podświetlenie jest równomierne na całym wyswietlaczu.
 5. MshR

  Casio do kwadratu

  Dla mnie osobiście - bomba Czekam jeszcze na branse od modelu A700WE-1 - też może być interesująco
 6. MshR

  Casio do kwadratu

  Dzisiaj klasycznie
 7. MshR

  Casio do kwadratu

  Jakieś konkretne informacje? Co jest nie tak z DLC w kostce?
 8. MshR

  Casio do kwadratu

  Z tego co widzę jest już dostępny: https://www.timetrend.pl/meskie-casio-g-shock/24336-casio-g-shock-g-lide-gbx-100-7er-4549526269455.html
 9. MshR

  Casio do kwadratu

  Proszę - takiej przewagi koloru czarnego naprawdę się nie spodziewałem Generalnie 11:0 Tak, tytan jest materiałem twardym i lekkim, której faktycznie łatwo daje się zarysować, aleeeeee... tutaj zastosowano powłokę DLC - czyli w teorii powinna być jak diament - tutaj mały filmik serii MR-G: na filmie wygląda zjawiskowo Jak będzie czy jest w praktyce? Tego nie wiem
 10. MshR

  Casio do kwadratu

  Wybieramy tytanową kostkę modelu GMW-B5000T --> czarna czy camo? Odkładamy na bok cenę - po prostu wybieramy kolor Ciekaw jestem Waszej opinii - dla mnie zdecydowanie kolor czarny - wydaje mi się bardziej uniwersalna i hmmm.. elegancka? Dla zobrazowania
 11. MshR

  Casio do kwadratu

  Nic nie widzisz - to akurat refleks świetlny Aaaaa idźcie Wy Raz jeszcze - polecam
 12. MshR

  Casio do kwadratu

  Eeeee tam Dobra sprawa
 13. MshR

  Casio do kwadratu

  Ok - wszystko jasne. Czyli faktycznie - ja po wszystkich ustawieniach - zrezygnowałabym z połączenia bt. Tak przy okazji - zabezpieczacie w jakiś sposób swój wyświetlacz przed rysami? Jakiś czas temu kupiłem właśnie „szybkę na szybkę” w formie naklejki i przyznam szczerze - rewelacja! Nie przepadam za częściami aftermarketowymi, ale tutaj - dla mnie bomba! Dzisiaj w końcu założona Naprawdę polecam! Na zdjęciu oczywiście nic nie widać, ale jest i pasuje idealnie.
 14. MshR

  Casio do kwadratu

  Powiedzcie mi jeszcze proszę czy np. jeżeli mam ustawione przypomnienia w zegarku z poziomu aplikacji i „odepnę” telefon od zegarka na stałe to one zostają w pamięci czy znikają razem?
 15. MshR

  Casio do kwadratu

  Co prawda to prawda 🍻
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.