Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SEI_pat_KO

Użytkownik
 • Content Count

  629
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4501 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam do rozmów, negocjacji, pogaduszek
 2. Seiko SBDX011 MM 1000m Emperor Tuna - olbrzym. cena: 8900zł Zegarek JDM, w całości wyprodukowany w Japonii. koperta 52mm b/k, grubość 17mm, szkiełko szafirowe. Zegarek w ładnym stanie, nie ma większych rys na kopercie, powłoka wciąż jak asfalt. Kilka rysek na bezelu, co jest nieuniknione. Szkło, tarcza, wskazówki w bardzo ładnym stanie. Mechanicznie dobrze, 11s, zachowuje parametry mechanizmu 8L35. Mechanizm zegarka jest oparty na mechanizmie 9s55 wykorzystywanym w Grand Seiko. Luma ładnie i mocno świeci. Gumowy pasek nosi normalne ślady użytkowania. Wystawiam sam zegarek bez pudełka i dokumentacji. Warszawa/wysyłka do uzgodnienia.
 3. Seiko SBEJ001 z kartą, instrukcją, pudełkiem z 2018 r. cena: 6200zł do negocjacji koperta 47mm grubość 16mm na zdjęciach na moim nadgarstku 17,5cm. dostępny w sprzedaży był tylko w Japonii mechanizm automatyczny 6r64 z GMT oraz widoczną rezerwą chodu an tarczy koperta i bransoleta tytanowe rozwiązanie jak w marinemasterach - przedłużka bransolety przy zapięciu, co pozwala dopasować niemal idealnie bransoletę pod nadgarstek, oczywiście pełna bransoleta. Dobrze trzyma czas do kilku sekund przy niemal pełnej rezerwie, tak poniżej 20 godz. rezerwy już kilkanaście sekund. Szkiełko szafirowe w ładnym stanie, momentami wydaje się jakby zegar nie miał szkiełka, dzięki super clear coating Na kopercie i bransolecie ryski, na dekielku nieco więcej i dłuższe, ale są powierzchowne, nic głębszego, gdzieniegdzie plamki. Tarcza, indeksy, subtarcze, wskazówki w ładnym stanie. Luma w porządku, jeszcze mocno świeci, częściowo oświetlony bezel. Bezel cichy bez kliku. Co do pudełka - została wymieniona wkładka wewnętrzna na zegarek na piankę, w zasadzie nie wiem co się stało z oryginalną, taki komplet już nabyłem z zegarkiem. Warszawa, wysyłka również wchodzi w grę.
 4. Tag Heuer Carrera WAR201c cena: 7000 zł automat na calibre 5. Carrera jest w ładnym stanie wizualnym - posiada drobne rysy na kopercie i bransolecie wynikające z normalnego użytkowania. Z tyłu obudowy jest nieco rysek. Szafirowe szkiełko jest czyste. Koperta 41 mm bez koronki. Bransoleta aktualnie ustawiona na nadgarstek 17,5cm + jedno dodatkowe pełne ogniwo i półogniwo, myślę że na maksymalnie 19cm nadgarstek zegarek powinien być dobry. Czas trzyma dobrze. Sprzedaję sam zegarek bez pudełka, bez dokumentacji. Odbiór W-wa, wysyłka do uzgodnienia.
 5. TAG Heuer SLR CAG2111 - cena: 9000 zł automat na calibre 17 Fajny limitowany model do 3500 sztuk. Zegarek jest w dobrym stanie, wady wizualne starałem się jak najbardziej przybliżyć, zdjęcia trochę je wyolbrzymiają, ponieważ w rzeczywistości są dużo mniej widoczne i są mniejsze. Obudowa posiada drobne ryski i małe wgniotki. Ring z czarną powłoką posiada drobne ryski wynikające z normalnego użytkowania. Szafirowe szkiełko z niebieską powłoką ar w ładnym stanie z minimalnymi rysami na ar, trzeba się dobrze przyjrzeć, aby je zobaczyć. Guma w ładnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Tarcza, indeksy, wskazówki w bardzo ładnym stanie. Zegarek jest sprawny, wszystkie funkcje łącznie z chronografem działają. Zegarek przy prawidłowym nakręcaniu traci do 10s dziennie. Zegarek wbrew wymiarom bo ma ok. Szerokość 44mm bez koronki, jest dość smukły. Na plus rozwiązanie puszerów, które nie wychodzą mocno poza kopertę i zegarek jest nieco smuklejszy. Sprzedaję sam zegarek bez pudełka i bez dokumentacji. Odbiór W-wa, wysyłka do uzgodnienia.
 6. Venezianico Redentore Ultrablack cena: 2 400,00 zł Używany, ale znikome ślady używania na pasku. Zamówione dwa, trochę przez przypadek, jednak model podpasował. Dlatego jeden egzemplarz sobie zostawiam i jeden odstępuje. Ponownie nałożone folie ochronne. Koperta 40mm. Zaletą zegarka jest piękna tarcza w kolorze mosou black absorbująca światło w 99.4%. W zasadzie to inny wymiar czerni, można powiedzieć, że niemalże najmocniejszy jej odcień. W komplecie: książeczki, certyfikat, pudełeczka, zegarek na pasku. Zdjęcia przedstawiają wystawiany zegarek i są mojego autorstwa. Odbiór Warszawa/wysyłka
 7. Venezianico Redentore Clous de Paris z limitowanej edycji do 100 cena: 3 100,00 zł Zegarek używany, ale ze znikomymi śladami użytkowania. Ponownie nałożone folie ochronne. Wygrała ciekawość, zamówiłem, odebrałem, zobaczyłem i puszczam dalej. Koperta 40mm. Ładny model o dość niespotykanym wyglądzie. Dość gruby. Nr limitacji mogę zdradzić na priv - nie jest to jakiś złoty nr, ale zawsze to jakaś nutka tajemnicy Nie jest już dostępny w sprzedaży, bardzo szybko się rozszedł po wypuście. W komplecie: książeczki, certyfikat, pudełeczka, zegarek na pasku. Zdjęcia mojego autorstwa i przedstawiają wystawiany przedmiot. Odbiór Warszawa/wysyłka
 8. Longines Silver Arrow L1.647.4 cena: 4 600,00 zł Wystawiam sam zegarek na zastępczym skórzanym pasku Morellato, bez pudełka i dokumentacji. Szerokość koperty bez koronki 38mm. Poprawnie trzyma czas, przy dobrym nakręceniu do -10s/24h. Między uszami 20mm. Stan zegarka oceniam na 7/10 Koperta posiada ryski liniowe, niektóre dłuższe, malutkie obcierki. Tak jak patrzyłem na inne egzemplarze tego modelu na Świecie, to w każdym koperta złapała jakieś ryski. Na zdjęciach wydaje się że jest ich dużo, ale na żywo nie są aż tak bardzo widoczne. Tarcza, indeksy wskazówki w ładnym stanie. Szkiełko hesalitowe również posiada dość sporo rysek i dwie głębsze w okolicy godz. 9.00, mam nadzieję, że to nie są pęknięcia szkiełka - starałem się to uwiecznić na zdjęciach. Miałem w zasadzie z zegarkiem wybrać się na jakąś profesjonalną polerkę, ale wiem, że będę to odkładać w nieskończoność Zegarek na żywo prezentuje się rewelacyjnie. Luma ładnie świeci. Nie znam historii serwisowej zegarka, nie jestem jego pierwszym właścicielem. Oczywiście już nie jest dostępny w sprzedaży, tylko na rynku wtórnym i w zasadzie jest dość ciężki do złapania. Odbiór Warszawa/lub wysyłka.
 9. Grand Seiko SBGF019 Mechanizm kwarcowy 8j56 cena: 4 900,00 zł Zegarek jest w dobrym stanie. który oceniam na 7,5/10. Na kopercie i bransolecie są widoczne ryski, na szkiełku również trochę tych rysek jest, jednak są mało widoczne w świetle naturalnym, bardziej dają o sobie znać pod kątem w sztucznym świetle. Myślę, że wizualnie jak na razie jest dobrze, ma świeży wygląd, nie jest mocno doświadczony. Koperta 37/38mm. Wystawiam sam zegarek z ori bransoleta na max 18cm nadgarstek Paczkomat +15 zł/kurier do uzgodnienia/odbiór Warszawa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.