Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pablittoo83

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pablittoo83

 1. Koniec historii - żółw wrócił z serwisu. Zegarek wymieniony na nowy mechanizm + koperta. Główny bohater tego posta został skutecznie ,,spacyfikowany” i nie nadawał się już do regulacji ani naprawy 😏 Dobrze że był na gwarancji i że nie był to zegar z wyższej półki cenowej.
 2. Na plażę jak znalazł 😉
 3. Po kontakcie ze sklepem i opisaniu moich przygód z serwisem zrezygnowałem z kolejnej wizyty u ,,specjalistów”. Sklep wysłał zegarek do serwisu centralnego. Poczekam 2-3 tygodnie i może go wskrzeszą.
 4. Pablittoo83

  Orient

  Niecałe 41 cm.. Rozumiem, że do takiego zegara wkładasz szorty i klapki 😉
 5. Pablittoo83

  Orient

  Dzisiejsza zdobycz - garniturowiec 🙂
 6. Zegarek zakupiony niecałe 2 lata temu w TimeTrend . Serwis autoryzowany Seiko - Zegarki w Lublinie. Jutro jeszcze ich odwiedzę, może się ,,uda"
 7. Po pierwszym zamieszczeniu tematu sam nie mogłem go odnaleźć więc powieliłem.. prawo nowicjusza. Ale dziękuję za pomoc
 8. Moi drodzy, ok. tygodnia temu zaniosłem do zegarmistrza (autoryzowany serwis Seiko) zegarek do regulacji ponieważ miał opóźnienia na poziomie do 60 s na dobę. Poza tym zegarek nigdy mi nie wariował, nie zatrzymywał się itp. Zegarek to Seiko Prospex (żółw) na mechanizmie 4r36. Zegarmistrz kazał zostawić zegarek do czyszczenia i regulacji w ramach gwarancji. Po tygodniu odebrałem swój zegarek i szczęśliwy przystąpiłem do ustawienia i wystartowania z zegarem atomowym żeby sprawdzić dokładność ,,regulacji" niestety po ok. 0,5 h zegarek.. zatrzymał się.. pomyślałem, że może trzeba go dokręcić koronką. kolejna minuta i STOP. Pobiegłem do serwisu, z którego godziną wcześniej go odebrałem, zegarmistrz stwierdził, że wskazówki się ,,podwinęły" i że w ciągu kilku godzin to poprawi. odebrałem zegarek wieczorem..4h chodu i znowu się zatrzymał. Obawiam się że coś zostało popsute przez serwis. Mam pytanie i będę wdzięczny za wszelkie sugestie. - co powinienem zrobić w tej sytuacji? czy serwis odpowiada za spapranie swojej pracy (coś ewidentnie nie gra)? i ile razy mam go u nich jeszcze zostawiać? - zegarek jest jeszcze przez 1,5 mca na gwarancji, czy w przypadku braku otrzymania poprawnie działającego zegarka mogę żądać ...no właśnie czego?? Proszę o podpowiedź kolegów doświadczonych w tematach zegarkowych ..
 9. Moim zdaniem poziom jest podobny. Mechanizm eta 2824 vs 2826 - rezerwa ok.40h w obu przypadkach. Certina to marka bardziej rozpoznawalna więc wybrałbym Glycine Najlepiej przymierzyć oba i zdecydować
 10. Witam, od kilku tygodni jestem w Klubie ale dopiero teraz zauważyłem że nie przedstawiłem się 😕 A wiec witam Was i cieszę się, że jestem tu i mogę korzystać z bezcennych zasobów forum a także .. mam nadzieję w przyszłości..dzielić się zegarkowymi doświadczeniami !! Pozdrawiam Paweł
 11. Pablittoo83

  Moje zegarki

  Niedługo ,,kolekcja" zostanie powiększona o coś ekstra
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.