Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scapin

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co prawda bez złotych akcentów, ale jak najbardziej w stylistyce retro.
 2. Moim zdaniem obie tarczę są oryginalne, ta po lewej jest młodsza. Mam Worldmastera z taką właśnie tarczą, pochodzi z końca lat 80 ub. wieku.
 3. Posiadam model Hammerhead. Wydaje mi się, że siedziba firmy jest jednak na Dalekim Wschodzie. Kupiłem, bo cena była o 200 € niższa niż sugerowana przez producenta wynosząca prawie 700€. W środku siedzi podobno ETA 2824-2, gdyż mam jeden z pierwszych egzemplarzy. Potem pakowali Sellitę SW200-1. Jakość przyzwoita, ale za 700€ nie jest to jakaś super okazja. Marka reaktywowana, firma przestała istnieć podczas kryzysu kwarcowgo. Należała chyba do Yemy, która pod nazwą Le Jour sprzedawała zegarki na rynku amerykańskim.
 4. To prawda, wybór jest ograniczony w takim rozmiarze, przy 40mm jest trochę więcej propozycji. Może dlatego cena rośnie, brak konkurencji.
 5. Bardzo podoba mi się Blue Gilt, świetna tarcza, ale w opcji na bransoletce z koralików ryżu w cenie ponad 800 € to już lekka przesada.
 6. Tak jest, mam ten zegarek i ma zwykły nr seryjny, a nie limitowany do określonej liczby sztuk. Mechanizm oczywiście 6r15.
 7. Przecież to nie jest ten zegarek. Zobacz jak wygląda bezel (kolor) i wkładka, koperta, dekiel. Sekundnik ma inny kolor.
 8. A co to za cudo? Tarcza wygląda jak oryginał. Reszta już nie: https://www.olx.pl/d/oferta/seiko-padi-automatic-200m-CID87-IDKoJno.html
 9. Jak na tamte czasy (początek lat siedemdziesiątych), to faktycznie była duża linia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.