Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radar333

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam 2 Edifice i kiedyś przy okazji wprowadzania danych w WatchCheck dla mechanicznych wprowadziłem te 2 kwarce Casio. Po kwartale sprawdzam: 1 sec / kwartał. Także nic nadzwyczajnego
 2. Dziś mam dzień swapowania pasków to i mój Timex oberwał. Oryginalny pasek na jakim go kupiłem, hybryda parcianka+skóra. Militar pełną gębą! Te Scout'y są piękne w swojej czytelnej prostocie. Niestety po 3 latach data nie przestawia się automatycznie. I tak każdemu polecam ten model na pierwszy zegarek. Mnogość kombinacji kolorów i pasków, każdy znajdzie coś dla siebie w na prawdę niskiej cenie jak za tak wyglądający zegarek. Zawsze zakładam go na Expedition czyli w góry, lasy
 3. Jakiś czas temu kupiłem pokazywanego wcześniej Lorus automata. Nie chodziłem w nim bo tarcza ładna ale pasek "krokodyl" dziadkowy. Może na wesele do garniaka ok ale na co dzień to tak staroświecko wygląda. Zakupiłem pasek firmy Pacyfic dla odmiany w brązie. Pożądane wykonanie, na żywo kilka modeli przymierzałem. Kompletnie to zmienia wygląd i odbiór zegarka teraz! Bardzo mi się podoba. Będę chodził w nim miesiąc teraz i w końcu zaobserwuje chód dobowy. Zmiana paska czasami jest jak zmiana zegarka!
 4. Ale daje ten illuminator! Czaiłem się kiedyś na takiego w wersji niebieskiej ale bez przymiarki w realu bałem się rozmiaru bo na papierze duży...
 5. W Duro stosunek jakość/cena jest niesamowita. Ten czarny mesh siadł znakomicie!
 6. Czyli wystarczyło by tylko pastą K2 i na szmatkę i zegarkiem po niej ruszać? Wszystkie Radzieckie miały akryl/plexi? Były jakieś wtedy z minerałem czyli po prostu prawdziwym szkłem?
 7. Panowie, jakie tu jest szkiełko w tym Sportowcu rocznik ok. 1956? Mineralne? Czym to wypolerować w domowych warunkach? Papier wodny 1000 a potem pastą K2 na wkrętarce z końcówką polerską na wolnych obrotach?
 8. Albo bransę OEM kupić. Zawsze jak jest i dają to się wszystko bierze na OEM bransie. Pasek to pikuś a bransa to problem.
 9. radar333

  Nie tylko G...

  Właśnie mi przyszedł. Mój pierwszy z wyświetlaczem cyfrowym. Chciałem negatyw, nie chciałem G-Shock'a.
 10. https://www.casio-europe.com/se/produkter/armbandsur/edifice/efb-550l-1avuer/t.ex Od tego -2 mm realny rozmiar mierzony bez osłonek koronki.
 11. Czyli dolna wskazówka idzie i sek pokazuje upływające a główna duża tylko na start chrono idzie? Dużo było tego wariantów kolorystycznych widzę. Z czerwoną tarczą i złotymi zegarami wygląda jak radziecki Tu widzę są wskazówki nie ieskie? Jak na zdjęciach z neta? Bo tu ich nie widać na tych foto. No coś innego to jest na pewno.
 12. Więc tym bardziej dziwi że takiego tematu dla tej marki nie było nigdy. Pokażcie swoje TIMEXY! Mój Expedition jest przepiękny w swojej prostocie i to rasowy militar:
 13. Szukałem takiego tematu, widzę że nikt nie zakładał. Czytałem na forum że niby Timex jest nie szanowany tu. Masa ludzi, nie interesującymi się w ogóle uniwersum zegarków ma Timexa, często na nieświadomie. Ja też sam kiedy zacząłem w ogóle cokolwiek interesować się zegarkami, że można takie coś nosić i "godzina jest a nie w telefonie tylko" postanowiłem pierwszy raz kupić świadomie zegarek. Chciałem kupić jak najtaniej coś co ma markę i mi się podoba do noszenia EDC. I co może być lepszego, markowego (marka ta w końcu co by ktoś nie mówił MA historię i miejsce w świecie zegarków) z gwarancją polską. Kupiłem Timexa i teraz kiedy mam kilka troszkę lepiej cenionych marek zegarków ale i tak budżetowych, jest moim ulubionym zegarkiem na miasto i w góry. Pokażcie swoje TIMEXY! Nie wstydźmy się! Jak mi ktoś pokażę co można w okolicach 200 zł+ kupić ładniejszego, z tak ładną prostą tarczą, militar typowy, do tego data i Indiglo którego nikt nie ma w prezencie to czekam. Timex Expedition Scout
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.