Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radar333

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. radar333

  Nie tylko G...

  Raz pojechałem do klienta na reklamację. Do Olsztyna. Okazało się że to ten koło Częstochowy a nie w Warmińsko-Mazurskim... Ehhhh.
 2. No tak... Tylko drogi ten łańcuch jest... Kiedyś!
 3. Myślałem o niebieskim bo za 200 zł to świetnie wyglądający i porządnie, jak to Edifice, wykonany diver style. I bransoleta do tego! To ja 100 zł dałem wczoraj za tą samą branse. To przyzwoity kwarc za 100 zł wychodzi! Moje obydwa Edifice robią po +/- 1 sek na 2 miesiące. Casio Duro 2 sek Dwoma słowami: opłacało się! Obraca się ten bezel?
 4. Moja wersja "rajdowa" tego modelu (tak mi 2 obce osoby powiedzieli jak go oglądali, że kojarzy się ta tarcza z wyścigami 🤔). I mój "stary" EFR-527D-2AVUEF w końcu odzyska oryginalną branse. Poprzednia uszkodzona w miejscu z niewymiennym pinem, pasek niebieski był bo musiał, jestem fanem bransolet, jedyna w Polskich internetach była.
 5. Zielony wygląda jak Rolex Z daleka, jak ktoś się nie zna
 6. Ale wyskoczyłeś! Szacun. Ja dziś w słońcu, widać ten szlif słoneczny. Jest bjutiful! Przepraszam że za bardzo przyspamuje ale się jaram. Już się uspokoję.
 7. Co to za model? Inne wersje kolorystyczne muszę obczaić. Wygląda na droższy od Kamasu. Rezerwę chodu ma widzę.
 8. Tarcza w świetle słonecznym jest boska. Jakieś turkusy tu wchodzą, czernie. Dobra, zaprzyjaźniliśmy się, rozmiar jest ok. Musiałem w tym pochodzić żeby się zakochać! Rozmiar jest idealny. To Casio Duro zrobiło mi indoktrynację...
 9. Kurde blaszka no za mały ten zegarek jest... Mam 17,5 cm nadgarstek w porywach 18 cm jak się ściśnie taśmę i za małe to jest... Kupiłem dopiero co i nie wiem czy nie sprzedać. Te wszystkie Mako, Ray'e, to są małe zegarki!
 10. Po kilkunastu godzinach noszenia i oswajania się zaakceptowałem ten rozmiar. Ten zegarek będzie pasował też do koszuli i marynarki. Miałem odbiór wypatrzony przez namiętne noszenie Casio Duro które jest dosyć więcej duże wizualnie.
 11. Witam w "klubie". Miał być jako mój pierwszy entery-level nowe Seiko 5 Sport ale że zielone nigdzie niedostępne a Orient Kamasu ma lepszy spec (WR200, zakręcaną koronka, szafirowe szkło) i do tego tańszy to kupiłem. Otwieram pudełko i mnie przeszedł pieron! Jakie to jest małe! Myślałem że pomylili modele ale to jest to... Jedyny minus, za mały ten zegar jest jak na nurka, przynajmniej optycznie na żywo i na ręce, nie na papierze. Poza tym w tej klasie nie ma lepszego spec nic! No i ładne to to w tej zieleni która jest taka czarno-zielonoa. Nie do opisania i pokazania na zdjęciach.
 12. To już celników tajemnica. Mogłem albo dopłacić i odebrać albo nie wiem co bo już miesiąc leżało ponad w centrali UPS w Warszawie. Może koszt magazynowania doliczyli. W sumie w Polsce też koło 500 zł więc zapłaciłem. Oczywiście o tym że wysyłka z UK dowiedziałem się jak tracking na maila dostałem i miejsce startu przesyłki.
 13. Wiem że to z Danii idzie. Chyba zaryzykuję. Nie ma nigdzie poza USA tego co chce i do tego cena dobra...
 14. Odkopuje temat bo mi wyskoczył przez google i jak był taki to pisze. Chce tam kupić Seiko bo mają konkretny kolor którego w PL nigdzie nie ma i mają taniej. Ktoś jeszcze zamawiał z tej strony? Nie ma jakiś wałów? Wolał bym nawet zapłacić więcej ale mieć coś z Polski.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.