Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radar333

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli dolna wskazówka idzie i sek pokazuje upływające a główna duża tylko na start chrono idzie? Dużo było tego wariantów kolorystycznych widzę. Z czerwoną tarczą i złotymi zegarami wygląda jak radziecki Tu widzę są wskazówki nie ieskie? Jak na zdjęciach z neta? Bo tu ich nie widać na tych foto. No coś innego to jest na pewno.
 2. Więc tym bardziej dziwi że takiego tematu dla tej marki nie było nigdy. Pokażcie swoje TIMEXY! Mój Expedition jest przepiękny w swojej prostocie i to rasowy militar:
 3. Szukałem takiego tematu, widzę że nikt nie zakładał. Czytałem na forum że niby Timex jest nie szanowany tu. Masa ludzi, nie interesującymi się w ogóle uniwersum zegarków ma Timexa, często na nieświadomie. Ja też sam kiedy zacząłem w ogóle cokolwiek interesować się zegarkami, że można takie coś nosić i "godzina jest a nie w telefonie tylko" postanowiłem pierwszy raz kupić świadomie zegarek. Chciałem kupić jak najtaniej coś co ma markę i mi się podoba do noszenia EDC. I co może być lepszego, markowego (marka ta w końcu co by ktoś nie mówił MA historię i miejsce w świecie zegarków) z gwarancją polską. Kupiłem Timexa i teraz kiedy mam kilka troszkę lepiej cenionych marek zegarków ale i tak budżetowych, jest moim ulubionym zegarkiem na miasto i w góry. Pokażcie swoje TIMEXY! Nie wstydźmy się! Jak mi ktoś pokażę co można w okolicach 200 zł+ kupić ładniejszego, z tak ładną prostą tarczą, militar typowy, do tego data i Indiglo którego nikt nie ma w prezencie to czekam. Timex Expedition Scout
 4. To jest mój drugi Edek. Obczaiłem że ten model jest już wycofany i wyprzedawany. 589 katalogowo a za 286 z odbiorem na miejscu (żeby nie wał, wolałem a miałem możliwość) wzięty. Za te pieniądze, takiej jakości zegarek. I bardzo mi się podoba, taki lekki i faktycznie czytelny, rasowy chronograf z akcentami czerwonymi na tle śnieżno-białej tarczy z dodatkami czeni. Stylowe połączenie i myślę że ponadczasowe a nie pod modę. Przy okazji jak z Waszymi Edkami z rozmiarem koperty? Drugi Edek i tak samo producent podaje rozmiar koperty a w realu mierzone -2 mm. W Lorusie, Timexie i Casio Duro tak jest w realu jak podaje producent. Ten niby 43,8 mm a bite 42 mm z każdej strony bez koronek. Poprzedni niebieski trochę wyżej pokazywany 41 mm a bite 39 mm jakby nie mierzyć. Swoją drogą to 42 mm to mój perfect fit ale 44 mm też przyjmuje (Duro). EDIT: nadgarstek 17,5 cm.
 5. Takie coś na wyprzedaży kolekcji za grosze kupiłem. Nie mam z białą tarczą jeszcze nic w kolekcji. Podoba mi się, taki fresh! EFV-570D-7AVUEF
 6. Panowie, tydzień czasu trzymam go na chodzie i robię pomiary w aplikacji WatchCheck i wychodzi 0,4 s/d. Jak chronometr. Mój nowy Lorus ma +14 s/d.
 7. Co takie to "60" u góry masz wydrapane? Może lakierem do paznokci czarnym na wykałaczce spróbować uzupełnić. Ja tak bezel czarny w nurku "pudrowałem" i nawet się trzyma len lakier.
 8. Mi tam się podoba na fabrycznej bransolecie. Kupiłem standardowy, na gumie i od razu od tego samego sprzedawcy oryginalną bransoletę. Faktycznie nieźle potrafi zdeponować niekiedy 😏
 9. Właśnie 2,5 roku temu stał się początkiem zajawki. Teraz poza nim mam 4 nowe, już teraźniejsze. On był przechowywany i serwisowany przez wujka który ma masę ruskich więc się nim zajmował.
 10. Witam. Panowie czy ktoś z szanownych znawców marki jest mi w stanie cokolwiek powiedzieć o tym egzemplarzu? Czy możliwe że to oryginał. W rodzinie od 1945, pozyskany od niemieckiego zestrzelonego pilota wg przekazów, rocznik 1932 podobno. Coś mi nie pasuje że dekiel nie zakręcamy i bez oznaczeń.
 11. Witam. Panowie powiedzcie mi czy to jest jakaś marka znana? "Sportowy" się to czyta z tego co mi tłumaczyli. Ma stop-sekundę. Rocznik ok. 1954-56, pamiątka po dziadku. Pasek ma kompas (to czarne oczko było kiedyś przeźroczyste) i jest wysłany w latach '60 od rodziny z Kanady jako "Wietnam style".
 12. Na zdjęciach w sklepach wygląda nieatrakcyjnie bo nie widać właśnie tej tarczy dokładnie jaka jest w rzeczywistości ładna z takim 3D wzorem. Elegancki zegarek do garnka, do koszuli i za śmieszne pieniądze. Kupiłem żeby sprawdzič jak się żyje z automatem i teraz już wiem że mogę droższy kupować sportowy automat na EDC. Mnie dopiero do zakupu ten krótki filmik przekonał bo pokazał tą tarcze z bliska:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.