Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I_love_britney

Użytkownik
 • Content Count

  587
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1527 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Diving, python, amerykanska motoryzacja.

Recent Profile Visitors

925 profile views
 1. Z ostatniej, pięknej wyprawy do Rafflesa. Coffeebreak☕️☕️☕️
 2. Nikt od pajaca kupować nie chce:) i slusznie. Pamietam jak wystawial za 70k z dopiskiem - „taniej nie oddam” - w domysle chocby skaly sraly, ale rzeczywistosc zweryfikowala.
 3. Nie widziałem go live w świetle dziennym. Tutaj ktos pisal, ze bialy powiekszy optycznie juz i tak duzy zegar wiec dodatkowy punkt na minus. A czy brzydki ten bialy? - pisalem, ze jest osobliwy:) Ja bym brał niebieski, ew. w ramach eksperymentu zielony.
 4. Ciekawsza - niekoniecznie. Biały jest dosyć osobliwy - mało kto go ma. Ale niebieski przy sky to jest zawsze dobry deal😀
 5. Albo to jest urok tego zdjęcia, albo mi się on po prostu nie podoba(mimo, że ocenialem tą premierę praktycznie najwyżej za Daytoną). Jakiś taki szary, wyblakły, nie wiem sam czy tytan to fajna opcja w zegarkach…
 6. Podzielam opinie, tabacco dial robi robote. Wart tych 26k.
 7. I fajnego Luminora 372, a może też 127/217 i tak dalej:) Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
 8. A ja dzisiaj z moim EXPem Polarem:) Udanego weekendu🤟
 9. w Polsce chyba dalej mamy zaklinanie rzeczywistości w Rolku, że wszystko jest Ok co? Jedynie widziałem, że całkowicie Tudor się odblokował.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.