Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I_love_britney

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

244 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Diving, python, amerykanska motoryzacja.

Recent Profile Visitors

278 profile views
 1. Mocno trzeba uwazac na ten szczotkowany bezel? rysuje sie mocńiej niz polerka rolka?
 2. Jesteś wyrocznią ,czy ukrytą wersją rolexową na forum? czy może po prostu piszesz banialuki?;)
 3. Tam gdzie jest hajsiwo jest jedynie prawo silniejszego i nic więcej;) taki sport.
 4. Masz pełno modeli, na które możesz się zapisać, a hype jest względny np: sd43 dj41 exp1 i exp2 sdds jak lubisz mieć kawał stali na sobie op36 lub op41 czarny( taki ładny zwyklak) ym1 milgauss air king na subie, gmt i daytonie rolex się nie kończy:) na każdy poczekasz chwilę krótszą bądź dłuższą, ale taki op36 w czerni juz po 6-7 tygodniach dostaniesz, pewnie tak samo z air kingiem. jak wolisz extremum w drugą stronę to dssd dostajesz pewnie po 6-7 mcach. moim zdaniem zegarki są warte czekania i mega cieszą:) nie wspomnialem o opcjach tt - takiego sultana suba po 6 mcach tez dostaniesz.
 5. Nie pamietam, jakies 35k, pewnie do negocjacji z 10-15%. Ciekawy model, pieknie leży, dla mnie za cienki i zbyt naleśnikowaty - ale to kwestia gustu, pewnie za jakiś czas mi się odwidzi. rozmiar z adlc tylko L.
 6. Czemu kazałeś się swojej „Starej” wkitrać na płytki=)?
 7. Hehe z noszeniem rolka to tak, jakby spytać - kto bzykał w durexie. no jest marka=)
 8. Imo DJ jest opcja rolka „u can’t go wrong with it” Jak się podoba to brać. Przymierz czy 41mm leży ładnie, czy może 36mm jest do rozważenia. Akurat z djami nie ma stresu z przymiarkami=) taki plain bezel na oysterze jest bardzo fajny - troche under the radar. IWC - no cóż, to taka trochę marka w stylu - „mam sianko, jestem na lotnisku, idę kupię coś na łapę”. Wychodzisz ze sklepu, a tam cyyyyyyk - 20% wartości zegarka wyparowało. Swego czasu przymierzałem się do bigpilota, ale porównując go jakością do rolka, masz przepaść - chociażby indexy na tarczy, szczotkowania, mechanizm. Można by wymieniać. Ale decyzja jest Twoja=)
 9. 1. Czas - do pół roku Ci ogarną. 2. Rabat - możesz próbować, na pmy można coś ugrać, więc może na tt też.
 10. Heh nie czuje bólu dupska ludzi... Wolny kraj, chcesz, to robisz co Ci się podoba... I nie ważne co powiedzą naukowcy, ważne co powie kinga rusin w tvn:) elo peace%)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.