Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

I_love_britney

Użytkownik
 • Content Count

  617
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1626 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Diving, python, amerykanska motoryzacja.

Recent Profile Visitors

1011 profile views
 1. 15mm z jakims haczkiem, jak znajde jakies zdjecie wrzuce Tobie w pm.
 2. Jasne, this is some point of view. bardziej mnie interesowały argumenty innych osób nt. zegarka, którego nie mialem - czyli starbucsa. po tym co usłyszałem - dochodzę do wniosku, ze w przypadku mniejszej ilości zegarków - ja celuje w takie top 3, lepiej mieć stonowane kolory i uniwersalne - czyli biel/czerń - ale co kto lubi. w przypadku większej ilość można się pochylić. @facecik - musiałbym obejrzeć live nowy bezel i „poczuć” czy będzie to dla mnie grało.
 3. Forum pomaga w podjęciu decyzji:) @KrysH @pk_kamil @uhck997 @a_team @tbn thanks a lot💪👍✌️
 4. Dzięki za opinie:) nigdy nie widziałem live Starbucsa. Hulka widziałem - nie mój typ zegarka… mimo fajnej koperty. Tez nie do konca jestem przekonany do koperty/zapiecia w subie 41mm. Zawsze to zapiecie wydawało mi się deal breakerem…
 5. Hejo Ekipa:) wszystkim dobrej niedzieli. Ostatnio naszła mnie myśl aby SD43 zamienić na Starbucsa. Czerń i dosyć klasyczny look zastąpić czymś z dodatkiem ulubionego koloru spod znaku R. Uważacie, ze taki koncept się obroni?
 6. Tak to wyglada, ze bedzie Coke:) U mnie bedzie tak: ”Shut up and take my money”
 7. Moje zdanie znasz: Albo biały Albo czarny reszta do wora, a wór do jeziora;)
 8. Przepiękny IWC💛💛💛 Równie ładny jak ten z linka poniżej: https://www.iwc.com/en/watch-collections/portugieser/iw500704-portugieser-automatic.html Patrząc na rozmiarówkę, to 40mm wydaje się idealne. 42mm Portugalczyka może być za duże…
 9. Chyba ostatnio nawet celebryta Arni miał dłuższą pogawędkę ze służbami celnymi w DE. Przyjemność kosztowała go 35k EUR , gdzie musiał połowę w keszu wypłacić - co było najcięższe.
 10. Ja dzisiaj widzialem EXP2 za 47.990PLN co daje 4,7 przelicznik.
 11. No nie wiem… Nie ma aż takiej tragedii. Rolex to gra dla cierpliwych co potrafią kamień ugotować. Teraz jak koniunktura się zesrała coraz częściej będziemy mogli się wpisać na coś, co wcześniej nie było możliwe. TT i Full Goldy już leżą bez rezerwacji. Najlepsza strategia wg mnie to: 1. Zapis 2. Zapomnienie 3. Niespodzianka przy telefonie Ja na chwilę obecną nie czekałem dłużej niż 2 lata:)
 12. Kto bym tam chcial DD w Polsce kupowac z premium min.20k PLN=)
 13. W Panerai za mocno księgowi wjechali. Generalnie Richemont odgornie wprowadza swoje zmiany do swoich marek-wg. Dla mnie na niekorzysc marek. Ceny nowego inge z IWC/tylko butikowa sprzedaz niektorych marek. Panerai sie wycofal ze zwyklych salonow sprzedazy…
 14. Troszke duzy:) Ale jak czujesz vibe do niego to czemu nie;) marka AP zrobi magie😎
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.