Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I_love_britney

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Diving, python, amerykanska motoryzacja.

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. Hehe to jest awatar na forum zegarkowym memento. W rzeczywistości wyglądam inaczej:) obawiam się, że z rzeczywistym ryjem to nawet DJ w zlocie nie daliby przymierzyc hahaha=)
 2. Dzisiaj Pani z Rolexa mi powiedziała to co napisałem wyżej. Swoją drogą Boogie też tak myślałem:) chociaż z tym klimatem to niewiadomo....
 3. To ściema. Jak jest rezerwacja, to znaczy, że zegarek jest z kolejki - zamówienia - czyli czeka na odbiór;) nawet nie dadzą Ci go przymierzyć.
 4. Dlaczego wolisz sd44? Jaki masz nadgarstek jeśli można spytać?
 5. To chyba taki trick sprzedażowy. jak jestem w określonym salonie to dwóch różnych sprzedawców, podaje dwie różne dane;) pomyślcie, 80%-90% nowych zegarków wędruje pod spekulacje. Przykra prawda, ale tak jest, rynek już się nasyca widać to nawet po ogłoszeniach na naszym bazaarku. nie wiem jak Wy ale ja suba za 65k zamiast 40k lub gmt za 80k nie kupie. w tej cenie to wole dołożyć do calatravy patka(tak aby miec patka) albo RO... cokolwiek. sam byłem świadkiem jak do rolka wbiło 3 typa - z akcentu to byli cyganie i się sadzili, „gdzie ich SZTALOWA daytona;) bo cztery lata czekajoooo.” - myślę, że raczej nie chcą zegarka, żeby go nosić - po czym sprzedawca do mnie - ze to taki typ klienta i duzo tu takich=)
 6. Panowie, polecam na rozluźnienie humoru - historie z mongolskiej wioski "ju goiłin dałn"
 7. Panowie, a coś wiadomo na temat nowego speediego? Bo juz podobno nie mozna zamawiac szafiru w kruku. tymczasem szocik z przymiarki seamasterek na gumie;)
 8. Akurat tutaj zamawiałem inną referencję, a na Expa czekałem ok 2,5mca:)
 9. Szanowni Koledzy, Czy ktoś Poznań, okolice jest w posiadaniu Seadwellera? 43 lub 44mm? Z chęcią bym się umówił na przymiarkę:)
 10. zależy od salonu, mi przy odbiorze nie zerwali wszystkich naklejek i miałem ich mniej więcej tyle co na tym zdjęciu suba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.