Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KubaWlkp

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czytałem w kilku miejscach o przeprojektowanych indeksach w tym modelu. Tu mam fragment bardziej ogólny.
 2. No i stało się. Zakupiłem mój pierwszy upragniony zegarek automat. Kilka miesięcy rozglądania się, mocna selekcja, poszukiwanie okazji. Brałem pod uwagę różne marki, style, rozmiary. Choć musiał być okrągły, mieć arabskie cyfry (w tym przypadku nawiązanie do Minervy- dodatkowy atut), datę, przeźroczysty dekiel, skórzany pasek. No i jest. W krakowskim sklepie Montblanc upolowałem takie oto dobro - w cenie poniżej 8k (black friday). Na razie się zaprzyjaźniamy, choć już wiem, że będzie to "związek" na lata. Co myślicie?
 3. Poszukuję informacji o zegarku po dziadku. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję!
 4. Pomyślę o tym, dzięki. Najgorzej, że ta koronka mi się podoba :):)
 5. Wyszło całkiem nieźle. Dziękuję za opinie.
 6. Serdeczne dzięki. Pierwsza wojna to widocznie legenda. Pachnie drugą a jak wiadomo historie takich nabytków były różne.... szukam dobrego fachowca w Poznaniu i już nie mogę się doczekać efektu
 7. Witam, szukam informacji o zegarku z ciekawą historią. Prawdopodobnie złoty, francuski, z okresu 1 wojny światowej. Do tego działa! Niestety nie potrafię powiedzieć nic więcej ,nie znam marki, pochodzenia, roku produkcji, może ktoś będzie w stanie mi pomóc? Chętnie dowiem się czy warto do odnowić i czasem używać (co dokładnie zrobić i ile to kosztuje?), czy może sprzedać (nie znam nawet przybliżonej wartości ). Będę wdzięczny za wszelką pomoc , rady i informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.