Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boski2

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziekuje. Kolor tarczy jest jednak problematyczny... Planuję wjechać w niego koniakowym strusiem (skóra z tułowia, nie noga) i jakimś nylonem lub perolnem. Zobaczymy jak wyjdzie. Dziękuję Wiesz czego mi brakuje? Miej na uwadze 🤣 jest agresywna sprzedaż to i agresywne kupowanie może być 😂
 2. Boski2

  Twoja kolekcja!

  Oddaj mi aquisa a ChW wymień sobie na Balla 😅
 3. Tym oto zakupem dołączam do klubu co myślicie o płaszczce do tego BC? Siedzi czy jednak dziwnie?
 4. Głos na Balla Firemana Enterprise'a. Z biała tarcza tez są. Ja mam w porywach 17,5cm nadgarstek i Fireman leży świetnie. Mierzyłem też Marvelighta i pomimo mniejszej wysokości (L2L) leżał gorzej 🤷. Jak na EDC moim zdaniem FE to świetny wybór. W miarę uniwersalny - świetnie wygląda na bransie, skórce, sailcloth/canvas/cordura, nosiłem go też na kauczuku. Pasuje prawie do wszystkiego, w obecnych czasach nawet do garnituru bym go ubrał (na pasku oczywiście), choć zawsze byłem zwolennikiem typowych garniturowców w dyskretnym rozmiarze i klasycznym wyglądzie. wracając do Balla, jest bardzo dobrze wykonany, pomimo że to "prosty" zegarek jak dla mnie robi mega robotę - ostre przejścia między dokładnym szczotkowaniem a polerka, ciekawa luneta zrobiona z 2 pierscieni, bardzo delikatnie odcięte od koperty, mocno wygięte w dół uszy, fajny dekiel, zakręcana koronka, wr100m i tryt ❤️. Po ponad roku użytkowania nadal chętnie go noszę, lubię na niego patrzeć i nie zamierzam zmieniać, choć marvelight kusi 😅 Do tego mógłby mieć COSC bo robi maksymalnie +/-3,6s na dobę. Zdarzało się, że po całym miesiącu miał tylko 1s na plusie 🤯 no ale to już kwestia indywidualna bardzo i zależy od sposobu użytkowania. Osobiście bardzo polecam. Imo jest to wyższa jakość wykonania niż Christopher Ward, Oris, Hamilton czy Certina.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.