Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kowali

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

45 profile views
 1. Szanowni Państwo, Działania podejmowane w oparciu o dzisiejszą sytuacje zmierzają w jednym kierunku: aby zegarki były dostarczane do osób które będą ich końcowymi użytkownikami. Znalezienie idealnego systemu jest bardzo trudne i nie wszystko zależy od dystrybutora.
 2. Nie jest możliwe zagwarantowanie czasu realizacji , o tym Państwo wiecie bo system w jaki Rolex zaopatruje butiki nie jest tajemnicą. Natomiast jeśli ktoś już jest na liście to otrzyma zegarek . Dlatego też listy są na pewnym etapie zamykane aby uniknąć sytuacji w której nie jest możliwa realizacja w okresie najbliższych lat.
 3. Przy wejściu nowej referencji tworzone są nowe listy. Każdy z zaintersowanych może się zapisać. Oczywiście obowiązują zasady weryfikacji podane powyżej. Dotyczy to każdego klienta bez wyjątku.To że ktoś był zapisany na liście referencji która jest wycofywana nie oznacza automatycznego przepisania na nową, z różnych zresztą powodów , klient może zwyczajnie nie być zainteresowany nową referencją.
 4. Obecnie decyzje dystrybucyjne opierają się na kombinacji kilku kryteriów: 1. Dotychczasowych zobowiązań (zapisów) 2. Historii zakupowej 3. Wstępnej weryfikacji oraz rekomendacji pracownika salonu 4. Decyzji centrali dopisującej chętnego na listę. Faktem jest że obecnie zapotrzebowanie i zainteresowanie jest bardzo duże. Należy uzbroić się w cierpliwość. Każda osoba która jest na liście otrzyma swój zegarek.
 5. Rolexy trafiają w różne ręce . Klientów którzy mają historie zakupową oraz tych którzy jej nie mają. Dystrybucja R nie odbywa się według jednolitych kryteriów. Jeśli ktoś uważa że historia zakupów ma „zerowy wpływ” na alokacje zegarków to jest w błędzie i zwyczajnie nie ma pojęcia o czym pisze.
 6. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Miałem wiele co-axiali i nigdy żadnego problemu poza łożyskiem wachacza co było bardziej związane z bazą ETA niż wychwytem współosiowym.
 7. szlify i design koperty a nie bransy. Dlatego ściagają z moona branse bo koperta jest pięknie zrobione również pod nią a rozstaw teleskopów temu sprzyja. Poza tym moon wygląda pięknie w każdej opcji. Rolex już nie.
 8. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zdejmij bransolety np z moonwatcha i tytanowego Bonda , usiądź i podziwiaj szlify oraz design. Nie rób tego samego z Rolexami bo czar pryśnie.
 9. Nie ma czegoś takiego jak taka sama sytuacja w każdym kraju bo dilerstwa to podmioty prywatne a w niektórych krajach jest konkurencja wewnętrzna. Nie masz niestety pojęcia o czym piszesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.