Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

logann

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

230 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. Ta wersja kolorystyczna na zdjęciach (i to tak dobrych) jest nieziemska! Ale na żywo wolę swojego czarnuszka jednak
 2. Po premierze, a na nadgarstku chyba dalej PO (poprawcie jeśli się mylę) zamiast 300m NTTD I to do koszuli na spinki!
 3. Ze swojej strony polecam Tissot PRS 516 - kwarc, chrono, prezentuje się na ręku jak zegarek sporo droższy. Możesz wybrać z czerwonymi albo z żółtymi akcentami. Ja miełem ten z żółtymi i sprzedałem z bólem serca. https://zegarkicentrum.pl/zegarek-meski-tissot-prs-516-t1004171105100/ Jak poszukasz to pewnie znajdziesz w lepszej cenie niż w linku powyżej, to co tu wklajam to pierwsza oferta jaka mi wyskoczyła. Ja za swojego po rabatach dałem jakieś 2300.
 4. Niby nowa 300m będzie grana w najnowszej częsci, ale chyba PO Skyfall jest dalej głównym wyborem Craiga https://www.youtube.com/watch?v=VvyFCtEQPZU&t=626s
 5. Zdecydowanie Omega. Mierzyłem tego Tudora i na ręku nie robił dobrego, solidnego wrażenia. Wspomniany przez kogoś Zenith też dobra opcja, ale chyba już trochę droższa.
 6. Jak dla mnie 1 -najbardziej wyrazisty. 2 taki mdły jakiś. A 3 to może to takie zdjęcie, ale ja tam nie mogę godziny odczytać
 7. w Jubitom w GM tez widziałem w sobotę (na pewno biała)
 8. A ja myśle, że zegarek spoko, przygarnąłbym. Ale ta bransoletka to faktycznie śmieszna jak za te pieniądze o dziwo od ręki można go wziąć i nawet o rabatach pogadać. Mierzyłem jeszcze tego skubańca, ale czy pchać się w jedną markę? Poza tym mocno wypukłe szkło trochę drażni (mentalnie), Zenith znacznie lepiej ma to rozwiązane.
 9. logann

  Teorie spiskowe

  A przepraszam, a skąd te dane? Bo w ostatnich 30 dniach jest dokładnie odwrotnie z tego co widzę na wykresach No fakt, dużo osób miesza w głowach. Faktami już niekoniecznie.
 10. Zgadzam się, że ten niebieski jest mało czytelny, przynajmniej na renderach z neta. 3/4 tarczy to białe subtarczki, wiec białe (w większości) wskazówki główne wydają się słabym pomysłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.