Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lumiclock

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. Ja kupowałem, na początku roku, bo poprzednie „zginęło”. Wtedy max rabat to było 14%, ostatnio jak pytałem to 7. Wymieniałem w tym roku tez służbowe i w BMW z rabatami była podobna polityka - coraz niższe. Zakup gotówkowy to wręcz antyargument, salony preferują finansowanie i ich ubezpieczenie, wtedy patrzą bardziej przychylnie. Jeździłem Cooperem S i dla żony za mały i brakowało przyczepności, za to Clubman JCW przy 306 KM nie ma z tym żadnego problemu. All4 i szpera ładnie przenoszą moment. Brałem pakiet service inclusive i przedłużona gwarancje. Kolezanka brała auto z placu i w ramach negocjacji pakiet dostała za 1 zł.
 2. Niestety doktoryzowałem się z tematu po kradzieży auta na początku roku. Wartości są bardzo rozbieżne z uwagi na mnogość opcji przy określaniu wyposażenia. Jest tak jak piszesz nie mogłem się odkupić, nie mówiąc o tym ile trwały formalności. Z tego co wiem aktualizacja jest co miesiąc - tak mi przedstawiał sprawę rzeczoznawca sądowy.
 3. Kiedyś młodszy kolega powiedział do mnie: " Jesteście dziećmi komuny - Wam się wszystko podoba" Zdecydowanie sentymentalna podróż targanego emocjami Bonda mi się podoba, ale jestem dzieckiem komuny i fanem 007. Polecam.
 4. Również polecam ten model. Miałem ostatnio okazje pojeździć wynajętym nowym Caddy Maxi na wakacjach i z każdym przejechanym km dawał się coraz bardziej lubić. Trochę do życzenia pozostawiała jakość plastików w środku, ale może wyolbrzymiam. Bardzo funkcjonalne auto.
 5. Świetny materiał i sporo ciekawostek dla takich żółtodziobów jak ja. Dzięki za publikację.
 6. Niby 3-6 miesięcy. SD43 mi powiedzieli 3 lata a DS44 brak zapisu. Jak widać co kraj…
 7. Ponieważ zrobiło się chłodniej należało przyodziać zegar w grubsze skóry:) Jestem zachwycony tym paskiem (jakość, dopasowanie, wygoda)
 8. Przepraszam, zapomniałem o Posnanii. Kruk Stary Browar. Wczoraj przyszedł ten YM. Jest tez pare DJ i czekający na odbiór SD TT, ale tylko do obejrzenia przez szybkę:)
 9. Tylko informacyjnie koleżanki i koledzy - taki YM dostepny w Poznaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.