Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lumiclock

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. Dlatego napisałem ze nikt R nie nosi. Nie ma czego gratulować, bo to klienci i każdy ma ten sam problem - brak sukcesji.
 2. Pisałem pare postów wyżej. Właściciele ziemscy, których się dziś łatwo opluwa nie znając realiów. Są w tej branży amerykańskie fundusze inwestycyjne, duńscy książęta i ludzie prości - wałkowani bez litości:)
 3. W mojej branży jak ktos chce zaimponować to kupuje kolekcję białej broni, zabytkowy pałac, połać lasu z lądowiskiem, żeby znajomych sprowadzić na imprezę, żaglówkę, stadninę, gorzelnię, żeby wódke ze swoim nazwiskiem wypuscic itp. a to są na prawdę prości ludzie i u nikogo R nie znajdziesz. Tutaj są walki o to czy kogoś stać na zegarek w cenie jednej imprezy. Teraz rozumiem dlaczego nigdy nie kupię R. i jedyne na co mnie było stać to Luminox, Citizen a ostatnio Omega, bo zawsze chciałem się poczuć jak szpieg.
 4. Z nawozu mineralnego zrobił się w wątku organiczny:) Jak w konsumpcji mamy 5 pozycje a w produkcji rolnej (areał i wielkość produkcji) 3 to zużywamy na jednostkę produkcji więcej, czy mniej niż inni? Temat jak zwykle jest bardziej złożony niż się wydaje, a to, ze jesteśmy na tym forum świadczy o tym ze wszyscy lubimy złożone mechanizmy:) Niby król jest jeden, ale nie każdy jest alfą i Omega
 5. Jakieś źródło? Po treści podejrzewam, ze chodziło o środki ochrony roślin, ale w tej kategorii tez daleko nam do liderów. Przepraszam, ale pracuje w branży AGRO i takie wyrazy niekompetencji mnie drażnią.
 6. Też mnie zastanawiają wysokie ceny na ch24... Byłem dziś specjalnie w Jubitom w Posnanii, żeby sobie ten zegarek obrzydzić na żywo:) - nie udało się. Przy przejściu do konkretów dostałem info, że dziś klient odebrał wersję na meshu i ugrał 12% rabatu od metki. Kiedy pokazałem, że na ich stronie w koszyku wskakuje 15% Pani zrobiła wielkie oczy, mówiąc, że na Bonda nie ma rabatów. Po dwóch telefonach do "regionalnego" dostałem info, że to błąd na stronie i już go usuwają, ale mogę dostać te 15% jak się zdecyduję "od ręki". Nie zdecydowałem się. Rabat na stronie ciągle się nalicza. Ceny w PLN na stronie Omegi mają dziwny przelicznik w stosunku do EUR i USD (chyba po kursie z kwietnia, kiedy była ostatnia podwyżka). Jak dla mnie najlepsza wersja 300M, w której odpowiada mi wszystko - poza ceną.
 7. Są inni autoryzowani sprzedawcy, którzy z mojego doświadczenia oferują bardziej indywidualne podejście niż ww firmy. Warto również tam sprawdzić ofertę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.