Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lumiclock

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Niby 3-6 miesięcy. SD43 mi powiedzieli 3 lata a DS44 brak zapisu. Jak widać co kraj…
 2. Ponieważ zrobiło się chłodniej należało przyodziać zegar w grubsze skóry:) Jestem zachwycony tym paskiem (jakość, dopasowanie, wygoda)
 3. Przepraszam, zapomniałem o Posnanii. Kruk Stary Browar. Wczoraj przyszedł ten YM. Jest tez pare DJ i czekający na odbiór SD TT, ale tylko do obejrzenia przez szybkę:)
 4. Tylko informacyjnie koleżanki i koledzy - taki YM dostepny w Poznaniu.
 5. Cieszę się, ze nie tylko ja zaniemówiłem na jego widok. Dla mnie bomba! Gratulacje.
 6. Za oknem szaro, więc naszło mnie na podkoloryzowane nadgarstka. Żona już mnie wyśmiała...
 7. Dlatego napisałem ze nikt R nie nosi. Nie ma czego gratulować, bo to klienci i każdy ma ten sam problem - brak sukcesji.
 8. Pisałem pare postów wyżej. Właściciele ziemscy, których się dziś łatwo opluwa nie znając realiów. Są w tej branży amerykańskie fundusze inwestycyjne, duńscy książęta i ludzie prości - wałkowani bez litości:)
 9. W mojej branży jak ktos chce zaimponować to kupuje kolekcję białej broni, zabytkowy pałac, połać lasu z lądowiskiem, żeby znajomych sprowadzić na imprezę, żaglówkę, stadninę, gorzelnię, żeby wódke ze swoim nazwiskiem wypuscic itp. a to są na prawdę prości ludzie i u nikogo R nie znajdziesz. Tutaj są walki o to czy kogoś stać na zegarek w cenie jednej imprezy. Teraz rozumiem dlaczego nigdy nie kupię R. i jedyne na co mnie było stać to Luminox, Citizen a ostatnio Omega, bo zawsze chciałem się poczuć jak szpieg.
 10. Z nawozu mineralnego zrobił się w wątku organiczny:) Jak w konsumpcji mamy 5 pozycje a w produkcji rolnej (areał i wielkość produkcji) 3 to zużywamy na jednostkę produkcji więcej, czy mniej niż inni? Temat jak zwykle jest bardziej złożony niż się wydaje, a to, ze jesteśmy na tym forum świadczy o tym ze wszyscy lubimy złożone mechanizmy:) Niby król jest jeden, ale nie każdy jest alfą i Omega
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.