Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bumcykcyku

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bumcykcyku

  1. Tej marki nikomu nie trzeba przedstawiać 😁
  2. Fajny, nie znaczy wcale drogi 🙂
  3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  4. Bumcykcyku

    Mechanizm ETA

    Tak chodzi o skeleton. Bardzo mało jest informacji o tym mechanizmie, czy to prawda,ze posiada 52h rezerwe chodu?
  5. Mam pytanie co do trwałości i jakości werku ETA 2841-1. Czy jest to dobry werk, lepszy aniżeli Miyota? Jakie są dziennie odchyłki czasowe? Pozdrawiam.
  6. 😂 az tak źle nie może byc
  7. Wiem, ze nie jest to jakis ekskluzywny werk, z drugiej strony w zegarkach do 1400 typu open heart stosuja miyota 21 jewels. Tutaj mamy do 400zl seiko 24 jewels. Myślę, że może byc całkiem nieźle z tym zegarkiem
  8. Witam, dzisiaj zauważyłem, ze marka JK stosuje całkiem niezłe mechanizmy w swoich zegarach. Powiem szczerze zdziwiłem się niejako. Co sądzicie o tej kompilacji?
  9. Wesołych Świąt, Duzo zegarków pod choinkę!
  10. Bumcykcyku

    Tongji

    Dziękuję, moze i tani werk ale cieszy oko, również to jest moj pierwszy skeleton
  11. Bumcykcyku

    Tongji

    Zobacz jak pięknie cyka. Mysle, ze pare latek pochodzi 🙄🎅🤷‍♂️ 20221223_122841_1.mp4
  12. 20221223_122841_1.mp4 Skeletonik
  13. Mam pytanie, jak długo podziała zegarek automatyczny z podstawową wersja tego mechanizmu tz. 2650SZ? Ma moze ktoś jakieś doświadczenie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.