Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bumcykcyku

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bumcykcyku

  1. Zacna nazwa 😁 Nawet zle nie wyglada
  2. Mam parę ważniejszych zdjęć
  3. Zamowilem, bo wyczytałem gdzieś, ze miyota tam jest. Najwyzej wpadlem na mine 🥴
  4. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ głupi ja nie skojarzylem Czy to dobre mechanizmy?
  5. Cześć, czy ktoś może rozpozna co to za mechanizm?
  6. Tylko pytanie, czy porzadne te wypusty.
  7. Myślałem, ze w Arabii lubią najwyższą jakość 🤷‍♂️
  8. Witam, Czy miał ktoś moze do czynienia z ta marka zegarków. Jest ona dostępna w Arabii Saudyjskiej podobno. Maja ciekawe mechanizmy kwarcowe na rubinach. Pytanie czy warto?
  9. Doszedł prezent na Święta 😃
  10. Bumcykcyku

    Zegarek do 2 tys.

    Kolega ma Junghansa fajnego na forumowym bazarku na sprzedaż. Polecam bo jest piękny.
  11. Takie cuda na olx, limitowana Doxa za 160 😁 https://m.olx.pl/d/oferta/doxa-shark-300-ceramica-nowa-cena-okazyjna-CID87-IDS7G2t.html?reason=hp|item_to_vec
  12. Omal nie pozalowalem zakupu Timexa 🥴
  13. Świetny kolor tarczy. Wyglada wygodnie, czy to automat?
  14. Budżetowy dajwer 😃 Niech się dobrze nosi.
  15. Wiadomym jest, ze podróbka = replika 🥴 ten wpis nikogo nie miał obrażać. Tylko zasugerować, że przy droższych zegarkach, zawsze jest ryzyko kupna podrobionego egzemplarza. Sprzedawca powinien upewnić kupującego co do oryginalności np. dowodem zakupu 😉 Pozdrawiam.
  16. Z zewnątrz wszystko sie zgadza. Dekielek troche przekręcony, ktos zaglądał do środka. Orginal lub świetna replika.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.