Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bumcykcyku

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bumcykcyku

  1. Baby G a fajnie się nosi 😃 Tarcza super, nie trzeba zegarków za miliony kupować, żeby zegarek się podobał i zwracał na siebie uwagę 😁
  2. Tutaj masz spoko sikor za 248zl. 3lata gwarancji. https://kaktus24.pl/product-pol-2473-Zegarek-Meski-Lorus-RH921LX9.html
  3. Bumcykcyku

    Multiband 6

    Dziękuję Panie Tomku za odpowiedź.
  4. Bardzo ciekawy casomierz. Ponizej znalazlem obszerną recenzję tego zegarka. Pozdrawiam https://manufakturaczasu.pl/glashutte-spezimatic-recenzja/
  5. Bumcykcyku

    Multiband 6

    Okaże się 🤷‍♂️
  6. Bumcykcyku

    Multiband 6

    Tak jest Berlin. Nawet wszedłem w ukryte menu rcvd. Jest tam test dla odpowienich częstotliwości, wybralem Germany i dalej nic. Zegarek jest nowy na gwarancji wiec tym bardziej dziwne. Bateria tez na M, hmm.. widocznie dlugo przeleżał. Sprawdzę dzisiaj na zewnątrz czy cos złapie 🥴
  7. Prosty model a cieszy. Prosty model a cieszy.
  8. Bumcykcyku

    Multiband 6

    Witam, mam problem. Posiadam kilka zegarków z Multiband 6. Model M5610u oraz Lineage LCW170 łapie sygnał kiedy wymuszam połączenie na parapecie, natomiast najnowszy GAW 100 nie chce w ogóle sie połączyć. Nie wyświetlają sie żadne poziomy sygnału(L1,L2,L3) tylko puste pole. Czy ktos mial taki problem?
  9. Chyba ten model ma dokręcanie z koronki. Raz na dwa dni pokręcisz na wieczor koronką i bedzie okej.
  10. Zerknij na ta ofertę. W tej cenie super, ma wszystko czego potrzebujesz. https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-invicta-8926ob-ff1893-12787618380
  11. Mogę zapytać, co Cie skłoniło do planów zakupu divera, jak go bd użytkował? Ostro katował? Czy tylko zeby fajnie wygladal?
  12. Owszem sa fajne divery nawet automatic z timexa, popatrz. Warto wyczekac jakaś promocję
  13. Kup casio Marlin, import z Japonii. Będzie służył kilkadziesiąt lat, fajnie wygląda , super jakość. Marka, sama się broni. Najlepiej kup 10szt. Będziesz mial do końca życia obawe o zegarek z głowy. Przepraszam, nie doczytałem, ze chodzi o automat. Polecam divery timexa (wszakże ameryksnska marka). Sa rzadko spotykane , bardzo starannie wykonane, posiadają japońskie mechanizmy, slynace z niezawodności. Czyż timex lub epos wskazuja odmienną godzine? Troche sarkastycznie ale to skalowanie, ze zegarek od takiej czy innej ceny jest lepszy, po prostu mierzi. Mozna kupić świetny zegarek na dekady nie za miliony. Zycze trafnych wyborów.
  14. Bumcykcyku

    Timex automat?

    Oba maja te same werki 😉
  15. Bumcykcyku

    Timex automat?

    Tego nie wiedziałem. Przydatna informacja.
  16. Bumcykcyku

    Timex automat?

    Zbyt wiele jest juz Orientów Bambino czy Seiko 5 czy Orientów Classic. A tutaj nie dość że amerykański to jeszcze fajny 😃 w dodatku w dalszym ciągu niszowy automat.
  17. Bumcykcyku

    Timex automat?

    https://jubitom.com/zegarki/timex/waterbury/zegarek-timex/tx-tw2t70000
  18. Bumcykcyku

    Timex automat?

    Prezentuje się naprawdę świetnie. Zamówiłem 🎅 Znalazlem z większymi wskaźnikami. Juz przebieram nogami..
  19. sa unisex. Moja kobieta nosi i jej się podoba. Wrazie co mozesz podebrac 😁 Oczywiście jeżeli jest bardzo szczupła, może nie pasować. Maja bardzo fajną game kolorów.
  20. Bumcykcyku

    Timex automat?

    Dziękuję za wyrażenie opinii 😃
  21. Co sądzicie o tym czasomierzu. Miał może styczność z nim któryś forumowicz? 😃 doszły mnie słuchy, ze dosc głośny, a jak jest z trzymaniem czasu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.