Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

w_kaczmarek

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://fotogem.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  strzelectwo, kolarstwo, NW

Recent Profile Visitors

1,597 profile views
 1. Hop! Nowa cena 800zł - okazja do odwołania! Pojawiło się coś ciekawego na horyzoncie. W
 2. Cześć! Na sprzedaż jeden z moich G - Casio GW 9400 Rangeman. Model znany i lubiany. Założyłem mu zielony, oryginalny garniturek. Stan - 9,5/10. W komplecie czarny pasek i bezel w stanie 8/10. Zegarek nie ma widocznych śladów używania. W komplecie pudełko z puszką, papierologia. Cena z przesyłką paczkomatem: 900zł
 3. Można. Byłem ciekaw czy solar też da radę - da radę
 4. Melduję, że mój Roman osiągnął cztery kreski naładowania baterii dzięki panelom słonecznym. Ponad dwa tygodnie na świeżym powietrzu...
 5. Dokładnie. Test solara jest przedostatni na 'stronie głównej'
 6. Co ciekawe - w nowym roku jest menu serwisowe jak w starym. Jest też test solara - wszystko u mnie ok. Czy ktoś bawił się już innymi ustawieniami z menu serwisowego?
 7. 11. dzień i ciągle trzy kreski
 8. W sumie - dlaczego? Przecież gdyby tak było to panel wytwarzałby napięcie rzędu 3.7V. Skoro w innych modelach ładuje baterie do pełna - 4.2V to i tu mam nadzieję tak jest i chyba koledzy mają rację - trwa to jedynie dłużej...
 9. Na filmie z rozkładówka widać nazwę baterii.
 10. Naładowałem zegarek od dwóch kresek przez ok. pół godziny ładowarką i od tego czasu kilka godzin dziennie używam go w pełnym słońcu na ręce od ponad tygodnia. Według moich wyliczeń już powinien doładować się do pełna. Zegarek ustawiłem w tryb samolotowy aby niezużywac nadmiernie energii. Staf moje pytanie. Jeśli pojawią się 4 kreski od razu napisze. Czekamy
 11. Matej co Ty na to? Jakie są Twoje obserwacje? Czy komukolwiek udało się do tej pory naładować Romka tylko panelem słonecznym?
 12. Kiedy ja już nie raz tak robiłem. Nigdy nie udało mi się natomiast naładować zegarka z panelu słonecznego. W instrukcji ani w internecie na innych forach lub YT nie znalazłem info o takim przypadku - stąd mam wrażenie, że solar w tym zegarku to tylko chwyt marketingowy pozwalający naładować zegarek w praktyce tylko do dwóch kresek lub jak piszesz do podtrzymania stanu naładowania.
 13. Drodzy Posiadacze! Czy udało Wam się kiedykolwiek naładować nowego Tomka do pełna przy pomocy tylko paneli słonecznych? Mojego próbuje już z tydzień i nic. Nawet włączyłem tryb samolotowy by nie zużywać za dużo energii na kalibrację przez GPS i nic. Według instrukcji - 1min ładowania ładowarka to ok. 12min ładowania sloncem. Mój Romek ładuje się od 2kresek do pełna ładowarka w ok. 1h czyli przeliczając to według instrukcji - ok720min ładowania w pełnym słońcu powinno wystarczyć. Tymczasem... Jakie są Wasze doświadczenia?
 14. Szybko, sprawnie, a co najważniejsze wszystko idealnie zgodne z opisem. Udana transakcja, oby takich więcej życzy Wojtkowi Wojtek.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.