Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Genovese_

Użytkownik
 • Content Count

  1,524
 • Joined

 • Days Won

  15

Genovese_ last won the day on September 12

Genovese_ had the most liked content!

Community Reputation

2,039 Guru zegarmistrzostwa

About Genovese_

 • Rank
  Rafał
 • Birthday 03/11/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wlkp
 • Hobby
  Zegarki,siłownia , podróże , publicystyka...;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lotus , tak sobie czytam od kilku miesięcy forum i zauważyłem ,że często stawiasz nie trafione tezy, często też masz trafniejsze wpisy.Ostatnio nawet czyszcząc priv znalazłem naszą konwersację.Napisałeś wtedy do mnie z konta LotusX gdzie pytałeś mnie o kilka kwestii związanych z milgaussem.W każdym razie zmierzam do tego ,że po cholerę robisz z siebie eksperta jak niecałe 1,5 roku temu miałeś mniejszą wiedzę ode mnie?.Gdzie ja akurat zaliczam się do totalnych laików w kwestii wiedzy o zegarkach.Zmierzam do tego ,że czy nie lepiej już skończyć z tym " ekspertem Lotusem" tylko być sobą ?.Przecież nikt nikogo tu nie poniża ale strzelając z tezami typu ,że Ty wiesz ,że np. Hulk będzie za pół roku kosztował XX k pln. wystawiasz Lotusa na śmieszność i kompromitację.Nie wnikam w inne kwestie bo nieraz cieżko mi stwierdzić kto ma rację bo się nie znam ale serio Lotus już umarł na tym forum i tak musi zostać oczywiście jeżeli Lotus ma honor. PS Wiesz ja osobiście preferuję zasadę ,że jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam i serio w życiu dobrze mi to robi.
 2. Fotka nie dzisiejsza ale zegarek ten sam :
 3. Bardzo fajny jest ten Zenith. U mnie kolejny dzień nie schodzi z nadgarstka : \
 4. Fotka nie dzisiejsza ale zegarek ten sam :
 5. Genovese_

  Makro

  Avenger II Seawolf to jest.
 6. Ja po ostatniej akcji z Krukiem definitywnie z Rolexa rezygnuję.Może kiedyś wrócę ale tylko wtedy kiedy Rolex będzie normalnie dostępny do zakupu tak jak inne uznane marki.
 7. Ja znowu wolę nic nie pisać o czymś co mi się nie podoba na forum.Osobiście z tego przyjemności nie czerpię a można komuś popsuć humor.Co innego jak ktoś się radzi przed zakupem.
 8. Genovese_

  Perfumy

  W butiku LV w KaDeWe w Berlinie.Jak będziesz miał możliwość to polecam sprawdzić.To jest zupełnie inna jakość.Moim zdaniem Orage i Nouveau Monde są najlepsze w linii męskiej LV. Orage - drzewny, cytrusowy,świeży korzenny , aromatyczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.