Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

calmdabtuz

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by calmdabtuz

 1. Proponuję wycieczkę (na nogach lub autobusem ) do miejscowości "Św. Konstanty i Helena " ( w czasach PRL-u - Drużba ) - warto,urokliwa miejscowość ze stylową restauracją a la łódź piracka - dużo alejek , zakupy bawełniano - pamiątkowe, skórzane itd. </noscript>
 2. Bąbelki dużo ciekawsze niż u Karola, tu przynajmniej widać jaki to zegarek.
 3. Widzę ten zegarek już u drugiego Forumicza. Co mogłem na temat tego zegarka już przeczytałem. Może ktoś napiszę jak się nosi, jaka jest odchyłka dzienna. Pamiętam że ktoś podważał jakość wykonania ETY 2824. Zegarek mi się bardzo podoba. Czekam na szczerość. D.
 4. 4-ścieżkowy "magnetofon" przenośny ( handy recorder }
 5. Czekając przed pracą na Żonę byłem świadkiem tego zdarzenia. Filmik jest mój. http://kontakt24.tvn.pl/artykul,pozar-na-parkingu-centrali-zus-w-w-wie-samochodu-chrysler-voyager,92594.html
 6. Po 3 tygodniach pracy ukończyłem w końcu mój numer i wczoraj mogłem go wrzucić na YouTube. Pozdr. D.B. http://www.youtube.com/watch?v=v3OEgCL-kmM
 7. W Aparcie w Złotych Tarasach przecena pasków o 50% m.in Hirsch Liberty (normalna cena ok 100),brakuje rozmiarów "22". Pozdr. D.
 8. Moje dziecko wyszło ze szpitala. D.
 9. Uzyskałem zgodę producenta i dystrybutora filmu "Ostatnia Akcja " na umieszczenie fragmentu filmu ,gdzie jest wykorzystany część mojej kompozycji "Experience" na You Tube. http://www.youtube.com/watch?v=Prlk6OGXUYo Pozdr. D.
 10. Czy dla szanownych klubowiczów avatar "Jimi Jump" nie jest irytujący ? Czy "mod" tego działu nie powinien się zająć tym z urzędu. Parę osób z mojej rodziny zginęło przez tego pana. Zawsze jak to widzę dziwię się że nikt z osób b.ważnych dla KLUBU nie reaguję. P.S. Tych dziwnych lub nawet bardzo dziwnych avatarów jest bardzo wiele. Może jakiś nowy temat.
 11. W jaki sposób będą się nakręcać zegarki automatic. Czy na rotomatach czy puszczamy na ten okres nasze "cuda" w lizing na ręce doktorów a może nawet adjunktów. Młode zdolne studentki będą zachwycone takim obrotem sprawy. Swoją drogą jest grupa forumiczów , która jest w "szpicy". Szanuję tych Dżentelmenów za entuzjazm ,zaangażowanie, i dogłebną i zasadną merytorykę zegarczaną,a do niej na pewno należy Pan "Klod 100". Szacunek MISTRZU. Pozdr. D
 12. Będę bardzo wdzięczny co pasuje do VW Golfa IV.
 13. Naprawdę PIĘKNA !!!! ... i widać że jeszcze w dziewiczym stanie. DB
 14. Papież używał też Eberharda ( nie wiem jaki model ) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2077736.html Widzę że jest problem z otwieranie dlatego dodam treść. Zegarek od papieża najdroższy 2004-05-17 13:26 Należący do Ojca Świętego Jana Pawła II szwajcarski zegarek marki Eberhard sprzedano za 50 tys. zł podczas specjalnej charytatywnej "Aukcji zegarków" sławnych ludzi. Zegarek Papieża Jana Pawła II jest z limitowanej serii i ma wygrawerowany napis "DM 88-98". Koperta zegarka wykonana została ze złota i stali szlachetnej. Zegarek jest wodoszczelny.
 15. Samochodowe problemy. Polecam ! http://www.youtube.com/user/zemmarus
 16. No bylem i nie ma na Pilota przeceny. Faktycznie - glownie Da Vinci przecenili. Na portugalczyki juz nie Przecenili tylko używane.
 17. Wczoraj wrzuciłem oficjalny hymn Dżordżii śpiewany w Warszawie. Pozdr. D.B. http://www.youtube.com/watch?v=Uj7ONBapHXc
 18. Zgłaszałem już swojego pomarańczowego, ale myślę że to jest najlepszy dział do zaprezentowania go w akcji. http://www.youtube.com/watch?v=wn90xKG43Dg Pozdr. D.B.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.