Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

antares89

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez antares89

  1. To słabo. Bazarek radziecki był pewny i cenowo przystępny.
  2. Dzień dobry, dawno tu nie zaglądałem choć konto mam już dobre kilka lat. Mam pytanie: co stało się z bazarkiem radzieckich? Pozdrawiam z Bydgoszczy
  3. Skrzynki, skrzynki, skrzynki. Czas na kolejne
  4. Cześć, zbliżają się moje urodziny i chciałbym kupić zegarek, który jest moim równolatkiem. W jaki sposób szukacie takich czasomierzy? Zależy mi na październiku 89'. Pozdrawiam
  5. https://allegro.pl/oferta/7808743719 Rozumiem, że California jest rzadka, no ale bez przesady. Kupowałem na forum 2/3 lata temu w takim samym stanie za 320 zł... Sprzedający to chyba nasz kolega z forum, jeśli nie, niech ktoś mnie poprawi.
  6. Bodajże w 2017 roku skrzynki były dwie, a więc choroba postępuje.
  7. Znajomi z pracy kupili dwie sztuki tych Poljotów i dzisiaj po moim powrocie z urlopu pochwalili się zakupem. Coś mi śmierdziało, ale nie znam się na tych De Luxach, nie wiem jakie wskazówki, koperty są kanoniczne, czy mówiąc wprost oryginalne, ale nie ja wtopiłem więc nie jest najgorzej. Przekaże im te ciekawe wieści.
  8. O i mądrego zawsze warto posłuchać, dziękuję
  9. Panowie kupował ktoś od tego sprzedawcy? Zainteresowały mnie Poljoty de luxe. https://allegro.pl/uzytkownik/grand0077?order=m
  10. Panowie prośba o pomoc. W zegarku odpadło szkiełko, byłem u zegarmistrza i powiedział, że wcześniej ktoś kleił to superglue i widać, że nieumiejętnie próbował zeszlifować to szkiełko. No i nie podjął się zadania. Moje pytanie - czym przykleić?
  11. Dzięki uprzejmości kolegi derywat wpadła dzisiaj do mnie taka Czajka
  12. Panowie czy ta Czajka https://get.google.com/albumarchive/107247623220063053982/album/AF1QipPGpY_YjjkQp2Z9z3vkTi6UgWFgvYEfVQvZEhCj/AF1QipPBm0d3cVI-zETGjR7nDZRuHNgJE42MzAWQBuZG ma jakąś nazwę? Jak łatwo ją wyszukać?
  13. Panowie czy mieliście kiedyś kryzys zegarkowy? Od dwóch miesięcy zegarki nie nakręcone, w głowie myśl żeby sprzedać kolekcje bo i tak nie uda się zdobyć wszystkich wymarzonych egzemplarzy. Żona mnie póki co stopuje. Lata szukałem big zero, gajowego,chorągiewki, czy californii w zadowalającym mnie stanie.
  14. Dzięki, wrzucałem przez telefon i nie zauważyłem, że jest aż tak źle
  15. Zdjęć robić nie potrafię, ale kilka Slav uzbierałem. Tak wiem, daty nie są ustawione
  16. "zaczynam od zera" to zdanie nawiązujące do zegarka, a nie do debiutu zegarkowego:) Na forum od 2009, tylko mało się udzielam, więcej czytam.
  17. No właśnie ku temu się skłaniam, a jak mnie najdzie ochota to na nadgarstek najwyżej Arbuza założę
  18. Dzięki koledze z forum mam piękny dylemat. Zakładać pasek i nosić, czy zakładać pasek i odłożyć do skrzynki na zegarki?
  19. Do pracy, żeby się ruskie nie obtarły, noszę zazwyczaj Casio. To jeden z nich. Dla niektórych jarmarczny, dla mnie ciekawe połączenie białej tarczy z miedzianymi indeksami. [/url]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.