Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mrstatler

Użytkownik
 • Content Count

  773
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1281 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About mrstatler

 • Birthday 06/24/1966

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1501 profile views
 1. 111 Nareszcie jest. Od pierwszej chwili gdy zobaczyłem Panerai i zacząłem zbierać informacje o marce i jej historii ten model był moim numerem jeden. W międzyczasie miałem dwa razy Radiomir, które kupowałem za pierwszym razem z niecierpliwości (by mieć w końcu Pama) lub za drugim razem z powodu braku środków. Egzemplarz kupiony na chrono z Łotwy. Pełno drobnicy, ale na szczęście żadnych wgniotek, ani głębokich rys, szkło czyste, papiery i karta w komplecie, brak pudełka. Pasek kupiony dziś, aby zdjąć go z gumy, której nie jestem entuzjasta. W ciągu całego tygodnia byłem w Pruszkowie, ale nie udało mi się wyrwać z pracy do pracowni@eye_lip . Może w przyszłym tygodniu się uda. Dokładność z 3 dni użytkowania +1,5s.
 2. Black Bay 58 na skórzanym pasku. Doszły mnie słuchy, że firmowy pasek jest słabej jakości i szybko się zużywa. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć, jakieś doświadczenia? Zdjęcie ze strony Wkruk.
 3. Tak to jest z Pamem. Trudno być obojętnym wobec tej marki. Męczyłem się między modelami, jednak klasyka wygrała. Jeszcze jakieś 2-3 paseczki 24mm trzeba będzie ogarnąć.
 4. No to czekam na przesyłkę ze 111 Niestety nie ma pudełka. Jest zegar i dokumenty. Jakby ktoś miał pudło do sprzedania to chętnie odkupię. No i pewnie narzędzia do zmiany paska też nie będzie. Zdjęcie z thetimeburn.com
 5. Nie sprawdzałem, jestem za stary na Daytone - za dużo wskazówek i gubię się Musi być czytelnie z daleka.
 6. Przymierz koniecznie YM jeżeli zależy Ci na wygodzie . Bez konkurencyjny w tym rozmiarze. Polecam
 7. To jest pogoń za coraz lepszym. DJ zakotwiczyl na stałe. YM też ma duże szanse, ale nie wykluczam wymiany za GMT (Batman lub życzeniowo COKE) Do tego BB54 lub nowy Burgundy od Tudora i więcej nie potrzebuje. Ja już ograniczyłem się do 3 zegarków i nie potrzebuje więcej.
 8. Dzięki temu mogłem kupić Polara, którego po następnych dwóch miesiącach sprzedałem , aby kupić YM. Cóż taka nasza dola
 9. W tym roku nie ma o narzekać Leszku - BB54, GMT biały i Burgundy 41 na jubilee. Każdy zyskał mnóstwo wielbicieli.
 10. To ja tak życzeniowo. BB58 burgundy na jubilee
 11. Absolutnie się zgadzam Niestety obu już nie posiadam, ale Tudor jest w moim sercu i pewnie do BB54 lub BB58 wrócę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.