Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tomaszek25

Użytkownik
 • Content Count

  429
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Dziś odebrałem Tritona (przesyłka z Timea.pl) i zegarek śliczny, gdyby nie mały feler. Na lewej, polerowanej ściance koperty jest mała wgniotka, którą bądź co bądź wychwyciłem przy pierwszym kontakcie. Czy Wasze Orienty doszły do Was w nieskazitelnym stanie? Zastanawiam się, czy to jakoś produkcji spadła w Oriencie, czy zegarek swoje przeszedł, choć przyszedł oryginalnie zapakowany.
 2. tomaszek25

  Policzmy SUMO

  Panowie,może mnie zaraz zbanujecie ale podpowiedzcie,czy i gdzie można kupić sumo ze starą tarczą? W zeszłym roku jeszcze chyba na Eglobalu widziałem, a teraz...
 3. A co sądzicie o zegarmistrzu na Słowackiego 22, Mirosławie. Zna się na rzeczy? Mam do niego najbliżej.
 4. Podzwoniłem i dla potomnych wstawiam ceny pełnego przeglądu Hamiltona X-wind: Swatch Grupa - 1100 zł (jednak pełny kosztorys po sprawdzeniu zegarka na miejscu); Tempus Łódź - 850 zł (tutaj oprócz pełnego przeglądu, rozebrania mechanizmu, nie dawało mi spokoju polerowanie koperty w cenie...A co kiedy zegarek tego nie wymaga?); Bronisław Komasa Poznań - 1400 - 1800 zł (bez komentarza); Janusz Bilicki Poznań - 450 zł (sensownie mówił o czynnościach do wykonania); Marek Piszczek Poznań - 500-600 zł.
 5. Kupiłem używanego Hamiltona, który mi zaparował na ręce. Po otwarciu dekla, mechanizm czysty ale dla świętego spokoju chcę go dać do przeglądu. Zegarek ma ponad 10 lat. Biorąc pod uwagę wiek zegarka i stan, niemal nos to nie chcę go oddać w ręce partacza.
 6. Kiniol serdecznie dziękunę za wskazówki. Jutro ich pomęczę. Uff, już zacząłem tracić wiarę w sens istnienia tego forum...Dawno tu nie byłem i myślałem, że stało się bardziej hermetyczne.
 7. Naprawdę aż tak ciężko podzielić się wiedzą?
 8. A gdzie dokładnie w Poznaniu? Kontakty, nazwiska, adresy?
 9. Panowie gdzie byście oddali do przeglądu Hamiltona Na VJ7550? Wiadomo, zależy na rzetelnej usłudze bez niespodzianek.
 10. Panowie, Czym spowodowana jest taka rozpiętość cen przeglądu zegarka Hamilton X-wind u dwóch polecanych zegarmistrzów? Pan z Ceramicznej naprawia w widełkach 500-1200, natomiast Pan z Pięknej 1500-1600.
 11. Wszyscy mają Hamiltona, mam i ja...(zdjęcie na szybko i robione farelką). Zegarek z 2005 roku, jak nowy, mechanizm H776160 nie wiem czy dobry i pasek do wymiany bo śmierdzi wilgocią. Pierwsze chrono i jestem zadowolony. Moi drodzy polećcie, gdzie w dobrej cenie kupię nowy pasek do niego (ebay to wydatek 500zł)?
 12. Panowie, gdzieś czytałem o tajemniczym ringu, który wczoraj dojrzałem na tarczy swojego zegarka. O co z nim chodzi, bo jeśli to wadliwa partia zegarków to słabo...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.