Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

waldii

Użytkownik
 • Content Count

  1,184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by waldii

 1. Możesz napisać coś więcej o sposobie usuwania linków bransolety ? Mam zamówioną i chętnie się dowiem co i jak. Swoją drogą świetna 65 gratulacje.
 2. Coś ostatnio szybko schodzą wszystkie limitki. Od GBR III idą jak woda
 3. Idzie nowe . Fajna kolorystyka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. W nowych 300t szkło jest płaskie w 1200t wypukłe. Taki prawie irishstar Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Dorzucę staghorna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. „MK1” prawdopodobnie pro oczywiście 1200 . Zgadłem ?
 7. Gdzie kupowałeś zegarek ? Spróbuj się skontaktować przez live chat może się odezwą jak będziesz miał szczęście . https://shop.doxawatches.com/?v=9b7d173b068d# Generalnie nie zazdroszczę bo kontakt z klientem to droga przez mękę
 8. To normalne dla Eterny Pamietam jak w FH żąglowali kolorem lumy mogłeś się załapać na indeksy zielone z niebieskimi wskazówkami lub odwrotnie.Jedne miały altol z date a inne rycinę Boga słońca. W brązowej limitce też masz dwa rodzaje indeksów ( fakt że to inny ref. I kolejne 300sz … ) Wiec różne okna daty to nic takiego
 9. Dzięki Bartek Na postoju jak coś Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. Ten radiomir to punkt wejścia kolekcjonerów zegarów wiszących / kominkowych w świat naręcznych. Spoko
 11. Do 002 dokupił bym 183 ( kanapka , śmigło i transparentny dekiel ). Dobre uzupełnienie . Chociaż 210 to radiomir moim zdaniem idealny ( więcej na prawdę nie potrzeba ).
 12. Hehe. Wypatruj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. A ile ty masz tych breitlingów i w ilu znalazłeś niedoróbki ??? Póki co czytałem o jednym krzywym indeksie w bodajże superoceanie. Z Twojej wypowiedzi zrozumialem że masz też seawolfa II batton dial z nim też coś nie tak ? Ja miałem 3 seawolfy i jednego blackbirda złego słowa nie powiem… Wszystko było super wykonane . Szczęście ? Nie sądzę. Oczywiście z lupą nad nimi nie klęczałam. Chociaż przepraszam nad jednym się zdarzyło . Ps. Zajrzyj do tematu patek philip tam ostatnio koledzy wstawili zdjęcie makro gdzie opadające skrzydła to pikuś .
 14. Wszystko spoko ale indeksy w seawolfie są wytłaczane a potem malowane w zależności od wersji. - seawolf I - białe na czarnej i szarej tarczy , szare na żółtej. - seawolf II - srebrne na czarnej i żółtej. Jedyny wyjątek stanowił seawolf I batton dial. Nie wiem jak jest w seawolfie II batton gdzie środek każdego indeksu wypełniony jest lumą. W Avenger Blackbird indeksy też są wytłaczane w tarczy. Więc jak to się ma do krzywizny indeksu 2 o której wspominasz ?
 15. Skrzydełka opadają a właściwie odpadają…zgodnie z nową polityką B . A tak serio to nie wiem jak ktoś może wyłapać niedoróbki obcując jedynie chwile w salonie z zegarkiem czy posiłkując się zdjęciami z netu. Miałem/mam kilka zegarków B i żadnym nic kompletnie nie znalazłem do czego mógłbym się przyczepić. Może słabe oczy mam
 16. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 17. Kolega też pytał czy są Ok. 1000 wzgledem zero to kastrat i na pewno Ok nie jest. Z nowych które nie poszybowały( jeszcze) cenowo w kosmos można by poszukać 380 na chrono24. O ile radiomir też wchodzi w grę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.