Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dpasta

Użytkownik
  • Content Count

    119
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

188 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Piotrków Trybunalski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Przez to że te durne Casio kosztują tyle co pizza to już chyba 6 czy 7. Gdzie to trzymać. Kiedy nosić?
  2. No muszę powiedzieć że jestem zachwycony. Na razie od wczoraj od 20 chodzi jak kwarc co do sekundy. Miałem obawy co do rozmiaru że duży będzie jak dokupię bransoletę (mowa o 40mm). Ale przymierzyłem większy 42 i nie było tragedii. Od razu podpytam bo dostępne są dwie. Jedna standardowa za 1200 motylek bez żadnej regulacji i za 1700 z wersji premium i tam już nawet 5 poziomów mikro jest. A jak same ogniwa, ma ktoś doświadczenie czy jakaś różnica czy tylko zapinką się różni? Wstawiam 42 z przymiarki
  3. Dzisiaj jeden z króliczków został dogoniony….
  4. Ostatnio tak: Ale walczą trzy: „szedł sobie Szwajcar, Japończyk i Chińczyk przez las…” Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Moja ds1 le wróciła z serwisu. Pierwszego od nowości czyli 9 lat. Przed serwisem robiła +1/dobę Teraz robi -5. Ale wyczyszczona, nasmarowana, zadowolona. Szczelność 10 bar trzyma. Po 2 latach chyba przesada. Porysują, paprochów pod szkłem zostawią [emoji6]
  6. Taki mezalians.... Skoro sarb może być na meshu certiny kto powiedział że certina nie może być na kajdanie od sarba? Po skosie inaczej łapie światło. Na wprost już jest lepiej. Tak szczerze to widziałem gorzej spasowane oryginalne bransolety do niektórych zegarków
  7. Odebrana w sobotę po przeglądzie. Jeszcze ani sekundy różnicy nie ma.
  8. No i wróciła z przeglądu. Zaraz chyba sarb035 będzie na bazarku
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.