Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sylwia1gb

Użytkownik
  • Content Count

    284
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

406 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Sylwia1gb

  • Rank
    Przyjaciel Klubu

Informacje o profilu

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Hobby
    pióra wieczne, fotografia, zegarki, film.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzień dobry Redukując swoją kolekcję postanowiłam sprzedać zegarek Glashutte Vintage. poniżej kosztów nabycia, szkoda zeby tak fajny zegarek leżał nieużywany. 1. zegarek jest przede wszystkim w świetnym stanie. Ma pozłacaną kopertę (20 mikrometrów). Nakręcany-17 kamieni. Jest dosyć duży, z koronką 40 mm. lata: 60/70 (?) 2. stan wg mnie 8/10. Bardzo dobry a tarcza idealna. Na kopercie widoczne delikatne ryski, ale i tak całość wg mnie w super stanie, zadbana żadnych wżer, ubytków. plus pasek Kuki. 3. zegarek po pełnym Serwisie- koszt 400 zł. serwis zrobiony w zeszłym roku. 4. Całość koszt 800 zl 5. wysyłka na mój koszt inpostem. w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na priv. dziekuje
  2. Dzień dobry Wszystkim chciałam sprzedać 3 zegareczki z mojej kolekcji; nie noszę a szkoda żeby leżały nieużywane 1. Slava, 10 AU , stan tarczy doskonały wg mnie, koperta również super, małe ślady zużycia na boku. Zegarek chodzi bardzo dobrze. Nie widziałam ( jak sprawdzałam) rażących odchyłek. rozmiar z koronką 40mm - SLAVA KOSZ. cena 250 zl 2. Poljot - koperta naprawde w porządku, czysta. chodzi dobrze ale wg mnie ma namagnesowany włos (?); nosiłam do zegarmistrza i potem chodził bardzo dobrze ale potem znów średnio ; więc raczej do ponownego wyglądu: cena 100 zł rozmiar z koronką 38mm 3. Slava , ładna kostka, koperta niezgorsza, tarcza patyna. Wg mnie do serwisu albo regulacji. Chodzi od razu tylko spieszy. cena : 70 zl 60 zl. wysylka na mój koszt inpostem; bądź odbiór osobisty w Warszawie. Sprzedaje poniżej kosztów nabycia, jak pisałam : niech skuszą innym Miłośnikom vintage BARDZO PROSZE O KOSZ. DZIEKUJE !
  3. zrobilam sobie sama prezent i wczoraj kupilam ksiazke : ) juz sie ciesze i jestem bardzo ciekawa !
  4. Dzień dobry Reorganizuję swoja kolekcję. sprzedaje poniżej kosztów nabycia, gdyż mam inne na oku 1 Doxa lata 70. 2. stan bardzo dobry, piękna tarcza, i koperta. Z tyłu obok koronki, uszu widać przetarcia, ślady użycia. Zegarek ma w końcu ponad 40 lat : ) 3. Wysyłka inpostem na mój koszt 4. 450 zł w tym pełen serwis: 220 zl delikatny, elegancki zegarek. Delbana vintage lata 60. 1. Pełen serwis za 150 zl 2. pasek z epoki 3. Tarcza i koperta bardzo ładny stan, oczywiście są ślady używania , wg mnie niewielkie. 4. Koszt 280 zł, wysyłka na mój koszt inpostem. W razie pytań proszę o priv. dziekuje !
  5. Czesc rowniez reorganizacja kolekcji. tym razem Sekonda 30 kamieni w pięknym stanie. 1. Po kompletnym serwisie - koszt 200 zl zegarmistrz również dodał że mechanizm świetnie utrzymany. 2. Widac małe zużycia na kopercie plus mała rysa przy godzinie 5. 3. Piękna koperta bez wzer; gdyby nie rysa stan zegarka byłby idealny. 4. Koszt 280 zł , sprzedaje poniżej kosztów nabycia wysyłka na mój koszt; na forum już wpłaciłam . zegarek świetnie trzyma czas. w razie pytań proszę priv.
  6. dzien dobry a czy Pobieda jest aktualna? jesli tak, poprosze.
  7. To dołączając do pytania: u mnie stal czy też chrom ? Na początku myslalam, ze stal..ale pewnie nie. Dzięki
  8. Dzień dobry ze swojej skromnej kolekcji wystawiam unikatowy zegarek Britix automat z lat 50. 1. zegarek w stanie naprawdę dobrym 8/10 stanie. Delikatne slady użytkowania na deklu ( do polerki?), minimalnie kolo koronki. 2. Piękna tarcza, koronka oryginalna, na kopercie ( miedzy uszami) napis: plaque 20. W rzeczywistosci ładniej wyglada niz na zdjeciach. 3. Pełen serwis w styczniu 2022- koszt: 390zl. Automat Felsa 1560; lata 50e. 4. rozmiar z koronka 36mm - łądnie uklada sie na reku, mimo, ze nie jest zbyt duzy. 5. Koszt to 750zl cena promocyjna swiateczna - 550 zł : ) 6. Wysyłka na mój koszt inpostem w razie pytań zapraszam na priv.
  9. Dzień dobry ze swojej skromnej kolekcji wystawiam unikatowy zegarek Britix automat z lat 50. 1. zegarek w stanie bardzo dobrym 8/10 stanie. Delikatne slady użytkowania na deklu ( do polerki?). 2. Piękna tarcza, koronka oryginalna, na kopercie ( miedzy uszami) napis: plaque 20. 3. Pełen serwis w styczniu 2022- koszt: 390zl. Automat Felsa 1560; lata 50e. 4. rozmiar z koronka 36mm- to nie są duże zegarki jak przystało na wczesne lata 50e. 5. Koszt to 750zl cena promocyjna swiateczna - 550 zł : ) 6. Wysyłka na mój koszt inpostem w razie pytań zapraszam na priv.
  10. Dzień dobry ze swojej skromnej kolekcji wystawiam unikatowy zegarek Britix automat z lat 50. 1. zegarek w stanie bardzo dobrym 8/10 stanie. Delikatne slady użytkowania na deklu ( do polerki?). 2. Piękna tarcza, koronka oryginalna, na kopercie ( miedzy uszami) napis: plaque 20. 3. Pełen serwis w styczniu 2022- koszt: 390zl. Automat Felsa 1560; lata 50e. 4. rozmiar z koronka 36mm- to nie są duże zegarki jak przystało na wczesne lata 50e. 5. Koszt to 750zl do lekkiej negocjacji 6. Wysyłka na mój koszt inpostem w razie pytań zapraszam na priv.
  11. Podbijam tym razem prezentuje Tissota na pasku. Zdjęcia nie oddają jak fajny jest to zegarek.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.