Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wfmen

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam serdecznie. Może trochę infantylne pytanie, ale zadam. Szukam polskiej instrukcji do Gulfmastera. Gdzie można takową znaleźć ? Będę wdzięczny za udzielone rady. Pozdrawiam Wojtek. Jeśli nie ten dział, proszę usunięcie postu. Wojtek
 2. Warto, pewnie i ja bym się ustawił do niego ale już kasa pusta. Myślę, że do 1200 możesz dobijać.
 3. Sorry, zapomniałem ale jeszcze na tym forum udało mi upolować taką małą limitację Alfex'a. Limitacja do 600 sztuk na 60-lecie firmy. Nakręcany z budzikiem. Ciekawy, że tak powiem.
 4. A co tam, pochwalę się. Kiedyś na znanym portalu, którego nie będę wspominał takie coś mi się przytrafiło.
 5. Witam serdecznie. U mnie ten Incursor spełnia rolę jednego z podstawowych czasomierzy, zakupiony ze dwa lata temu. Dokładny chód. Nic dodać nic ująć.
 6. Jak inni się chwalą Orisem, to czemu i ja nie mogę. Jestem po trochu "nurkowcem" i swojego czasu wyposażyłem się w takie oto diverki. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych wersji Diver to projekty Orisa. Niezawodne automaty godne polecenia wszystkim chcącym się trochę odróżniać od pozostałych właścicieli zegarków do nurkowania. Jeden z wodoodpornością do 1000 m z zaworem helowym, a drugi 300 m. Moje fotki poniżej, można się pośmiać.
 7. Wszystko ok. Zegarek zgodny z opisem. Doskonały kontakt. Polecam wszystkim kupującym i sprzedającym. Pozdrawiam Wojtek

 8. Szybko, sprawnie, a co najważniejsze wszystko idealnie zgodne z opisem. Udana transakcja, oby takich więcej życzy Wojtkowi Wojtek.

 9. Już drugi zakup u kolegi Marcina. Wszystko zgodne z opisem. Przesyłka expresowa. Godny polecenia w 100 %. Pozdrawiam Wojtek

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.