...szczerze- przeszkadza mi tylko pykanie 50/80km- reszta pasuje. Z połowy rzeczy w ogóle nie korzystam- hed up/ ruszanie pod góre/ kamery cofania/ ambienty i inne pierdoły. Czasami tempomat- ale wolę miec SAM kontrolę nad tym co robię. A czego brakuje: podgrzewania przedniej szyby i wentylacji foteli ( niestety nie było nawet w opcjach)
miałem kiedyś taki "słaby" samochód - Mondeo- druciki było widać ale 2 min i zero lodu na przedniej szybie. Nie wiem dlaczego teraz to wymaga mega dopłat albo nie "robi roboty" jak już jest....koszt nie jest chyba jakiś astronomiczny dla producenta.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.