Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

optonica

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Hobby
  wszystko
 1. Bury brawa za najlepszą możliwą odpowiedź na krytykę Fajnie że się nie zniechęciłeś.
 2. Ale ja się tylko do tej kreatywnej teorii odniosłem, Vis niech se ma nawet 50, na zdrowie Poza tym naprawdę sporo zegarków widziałem, jakieś tam mam, Nie kieruj się proszę przypadkiem moim dorobkiem akurat na tym forum Pozdrawiam.
 3. Trochę naciągana ta teoria. Czemu nie zachować proporcji, tylko zmniejszać samą średnicę? Ale pytam tylko teoretycznie, nie jestem zapisany bo stylistycznie mi zegarek nie odpowiada. Wymiary tu nic by nie zmieniły.
 4. Tak też zrozumiałem. Może to i lepiej, nie wiem, na pewno dłużej potrwa. Żeby nie było, ja tam nie popędzam, mam na czym sprawdzać która jest godzina A tak z ciekawości, co na to budżet?
 5. Bardzo fajny Wostok z koronką na 2-giej, z tego co pamiętam z tego usuniętego postu - po ojcu albo dziadku, oczywiście że warto, ta kwota to w praktyce cena dobrego przeglądu i smarowania, raz na jakiś czas trzeba.
 6. Znam przynajmniej jeszcze jedno konto tego cwaniaczka, te srebrne koperty to musiał pewnie, gdzieś, kiedyś w hurtowej ilości dopaść
 7. To ja dodam od siebie, mój zegarek do "tyrania",rąbania drewna i takich tam . To bedzie 181.
 8. optonica

  Jest okej

  Forum znowu działa, jest OK
 9. Od samiuteńkiego rana, a więc już od przeszło goziny
 10. Ja "stolicę" nosić uwielbiam, mam nawet z tej okazji dwie,jedną noszę a druga sobie leży bez paska wśród innych stolic - co by kolekcja nie była rozdzielona . A co do twojej SLAVY , to też mam dwie, z białą i złotą tarczą ale z tego co pamiętam nie założyłem żadnej z nich nigdy. I to mimo że automaty, wygodnie by się nosiły - prawo ironii losu numer któryś tam
 11. Po namyśle (krótkim ) myślę że ta SLAVA jest moją ulubioną, z posiadanych oczywiście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.