Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4387
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Jako calosc wypada podobnie. Na plus jednak stal (nie lubie wagi tytanu i odcienia) oraz mechanizm. Wykonczenie obu zaje....
  2. No wielkie gratutulacje. Wiem, ze od bardzo dawna go planowales, pewnie tym bardziej cieszy
  3. Dokladnie, to stary brzydal z 2500 mechanizmem
  4. Znowu te badziewne Grand Seiko`sy :/ Przecież to wstyd pokazywać przy Omegach i Rolexach
  5. Przecież GSy, to i tak barachło przy Omegach i Rolkach
  6. No to i tak świetnie. Ja bym i na tydzień chciał
  7. No i proszę, piękny zegar garniturowy, schowany pod mankiet
  8. Ty z Doxa? graty! To MM juz nie ma?
  9. To we Francji, Wloszech itp, musiałbyś się chyba cały w odblask ubrać
  10. Od rana: Teraz, w promieniach zachodzącego słońca:
  11. Si, zdjecia z wczoraj. Ogólnie to bałem się, że zbyt elegancki na codzień, ale dobrze pasuje do dzinsów.
  12. Zamawiaj pomaranczowy bezel i zostaw. To swietny zegarek.
  13. To oddzielne dwie tarcze datownika, widzisz kreseczkę między nimi.
  14. fakt faktem, ze to chyba najwygodniejsze zegarek jaki mialem. Po nim Omega 300, pozniej dopiero SUB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.