Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4382
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Zobacz jak strasznie osłonka mi się wbiła w rękę ;(
  2. Pelna zgoda. Mialem dokladnie to samo napisac, ale dopiero jak przy kompie usiade
  3. Mialem Faktycznie na moja reke ten rozmiar jest idealny. Wiekszy wyglada srednio u mnie.
  4. Tobie brakuje Pama i bedziesz mial juz siper kolekcje, bardzo roznorodna.
  5. Miałem To cały ich charakter. PS: Gratulacje świetnego GS`a
  6. Marka jak marka, kontrowersyjni sa jej wyznawcy
  7. kroll_czarli

    Buty

    e-megasport.com Dla mnie wygodne
  8. No wreszcie! Mega super efekt. Strasznie zazdroszcze
  9. Nie jestes. Do niego jest tez guma i super na niej wyglada. Niestety dosyc droga przyjemnosc.
  10. Kornel, X-Wind na pomaranczowej gumie calkiem fajnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.