Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4382
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Desmo, to ty zle odczytujesz sens moich wypowiedzi. Poza tym, chyba przestane twoje wypowiedzi czytac, bo jakos czesto z nich zlosliwosc bije. Dawno juz zaczalem takie wrazenie odnosic. (nie pisze o wypowiedziach tylko do mnie, ale ogolnie). Nawet jak nie zlosliwosc, to takie zaczepne sa, mądralińskie
  2. Zle odczytales moje przeslanie, jak desmo. Pisalem o pomysle jako takim. Sam zegarek mi sie podoba, ale prezentuje "nowosc", ktora dla mnie nic nie wnosi. Daytona moze byc dla innych najnudniejszym zegarkiem swiata, dla mnie nie jest
  3. Graty, niech sluzy niestety nie grzeja. Malo tego to widze, ze coraz szybciej sie nudza, albo raczej ciagle cos nowego docglowy wpada. Teraz tez kolejny plan sie realizuje ;(
  4. Calkiem ciekawie sie to zapowiada.
  5. U mnie bez zmian, gral to biała Daytona
  6. To ta Omega nie ma zewnetrznego AR? Ojjj, przejmuja najgorsze cechy Rolexa
  7. Na tym zdjeciu ta Omega wyglada swietnie, na zywo tez super, do momentu az wskakuje na nadgarstek. Niestety u mnie fatalnie lezy na reku.
  8. Nie zastanawiales sie, tylko odpusciles
  9. Na serio, to kompletnie mi nie przeszkadza ani guma, ani skora
  10. Przeciez to zniewaga Rolexa - zakładac mu gume.
  11. Jejciu, nurek na gumie? Przeciez to nie wypada tak laczyc
  12. Niebieska tarcza w tym modelu, to jest chyba tylko electric blue.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.