Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

olp1

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krk
 1. Używa ktoś może Sony Z1 Compact ? Dawno nie miałem nic z androidem, podobno już nie ma problemów z zamulaniem systemu i ciągłymi hard resetami na tym systemie, prawda to ? Podobno bardzo dobry stosunek jakość-cena, idealny dla mnie rozmiar i wygląd też niczego sobie. Zastanawia mnie tylko ten system. Nie potrzebuję 1000 aplikacji, wystarczy 10 i zależy mi na stabilności działania. Jakieś porady ?
 2. Doskonały ten Topaz. Pewnie trzeba się było nieźle na niego zaczaić. Wspaniały vintage. Można liczyć na jakąś większą galerię ?
 3. Bardzo smutna wiadomość. [*]
 4. czekam na 'Czerep mutanta' w wersji mobi. 'Slepa plama' bardzo przypadla mi do gustu, mam nadzieje ze, druga czesc rownie dobra. Najlepszymi fragmentami sa anegdoty o stalkerze Pietrowie.
 5. http://www.watchtime.com/blog/watch-insider-worldtimers/ W "artykule" kilka wysokobudżetowych propozycji. A tutaj Seiko Brightz SAGA167, niestety synchronizacja tylko na Japonię, Chiny i USA
 6. Ruhla de Luxe, kupiona na targu staroci Jak na swoje lata dobrze zachowana, poza koronką i bransoletką wszystko tip top
 7. Uwielbiam world timery. Na pokazywaną wcześniej Attese ATD53 od dawna już mam plany zakupowe. Może się uda w tym roku Fortis B47 World Timer
 8. olp1

  Jak wyglądamy?!

  Szymon, zaprosiłeś Pana na jakiś podstolik ? Jak astronauta to pewnie jakaś Omega Speedmaster.
 9. Czytałem poprzednie książki redaktora Stanowskiego tzn. Kowal i Spalony. Mam nadzieję że Szamo utrzyma poziom poprzednich.
 10. z głównego projektu się wypisałem, ale chyba zakręcę się koło drugiej wersji
 11. olp1

  BUTY

  Zabierasz psa na wspinaczki po lodowcach ? Sam używam butów Meindla od 3 lat, moje mają twardość A/B i sprawdziły się podczas dwóch wypadów w Himalaje i zdobyły kilka szczytów. Kupowanie butów o podeszwie C na spacery z psem i ferie zimowe to "lekka" przesada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.