Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

dico

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z ciekawości - co jest nie tak z koszulą, poza tym, że "nie do tego zegarka"? 🤔
 2. Dzięki, posprawdzam co to za książki ale dodam, że najbardziej zależałoby mi na opisach politycznych/doktrynalnych i rozwoju oraz upadku Rzeszy. Takie bardziej przekrojowe spojrzenie na temat.
 3. Panowie poszukuję jakiś dobrych tytułów o Trzeciej Rzeszy. Pomożecie?
 4. http://www.youtube.com/watch?v=_V12O9kwNLQ&feature=related
 5. Właśnie odnośnie dw5600e wspomnianych w poscie kolegi powyżej, to też mnie zastanawia czemu te zegarki jakoś zniknęły ze sprzedaży. Jakiś miesiąc temu jak przeszukiwałem allegro to był tego wysyp, a teraz dosłownie kilka ofert w dosyć kosmicznych cenach.. Wiecie coś na ten temat?
 6. Marinemaster jest niesamowity, ciężko oderwać wzrok... Tylko ta cena..
 7. Świetny ten dekiel!
 8. Dzięki za odpowiedź Ja raczej jestem delikatny wobec swoich zegarków więc myślę, że podczas zapinania nie powinienem zrobić mu krzywdy
 9. Witam. Mam takie pytanie do długoterminowych użytkowników G-shocków, a mianowicie- jak u nich z trwałością paska? Byłem dzisiaj w TT przymierzyć 2 modele, którymi jestem zainteresowany (dw(albo g)5600 i dw6900) i szczerze powiedziawszy liczyłem na coś mocniejszego. Miałem Mudmana i pasek w nim był sporo grubszy i sztywniejszy, taki bardziej plastikowy. Może to kwestia przeznaczenia zegarka- wiadomo Mudman to czołg, ale tak czy inaczej wolę zapytać przed zakupem, żeby potem nie było zaskoczenia. Domyślam się oczywiście, że pasek nie rozleci się po 3 latach użytkowania, ale zastanawiam się, czy jest sens dokupić zapasowy pasek, żeby w przyszłości nie było problemu, gdyby dany model nie był już produkowany (chociaż jeżeli chodzi konkretnie o te 2 modele to raczej nie powinno być z tym problemu?) Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.