Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dico

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z ciekawości - co jest nie tak z koszulą, poza tym, że "nie do tego zegarka"? 🤔
 2. Dzięki, posprawdzam co to za książki ale dodam, że najbardziej zależałoby mi na opisach politycznych/doktrynalnych i rozwoju oraz upadku Rzeszy. Takie bardziej przekrojowe spojrzenie na temat.
 3. Panowie poszukuję jakiś dobrych tytułów o Trzeciej Rzeszy. Pomożecie?
 4. http://www.youtube.com/watch?v=_V12O9kwNLQ&feature=related
 5. Właśnie odnośnie dw5600e wspomnianych w poscie kolegi powyżej, to też mnie zastanawia czemu te zegarki jakoś zniknęły ze sprzedaży. Jakiś miesiąc temu jak przeszukiwałem allegro to był tego wysyp, a teraz dosłownie kilka ofert w dosyć kosmicznych cenach.. Wiecie coś na ten temat?
 6. Marinemaster jest niesamowity, ciężko oderwać wzrok... Tylko ta cena..
 7. @rk7000: Jeżeli podoba ci się Monster wizualnie to naprawdę możesz brać śmiało, nie będziesz zawiedziony. Sam mam 2 sztuki (czarny i pomarańcza) i naprawdę jakość wykonania jest bardzo dobra. Dodatkowo jest bardzo dokładny. Za te pieniądze (liczmy ok. 600zł) to wg mnie naprawdę nie ma się co długo zastanawiać PS. Sumo pomarańczowe rewelacja, mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się na nie pokusić
 8. Co do Monsterów, to właściwie przez całą noc jestem w stanie odczytać godzinę. Oczywiście zależy to od stopnia naświetlenia w ciągu dnia, ale mimo wszystko świeci mocniej czy słabiej. Tak czy inaczej luma spełnia swoje zadanie
 9. Świetny ten dekiel!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.